Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O zimniej
#2
To może napiszę zauważone przeze mnie błędy.

"Najbardziej śmieszy mnie fakt, że wy ludzie bardziej wierzycie w niewidzialnego Boga, niż w nas istoty które można zobaczyć, dotknąć, usłyszeć."
Przecinek przed że

"Jestem niebywale zimną istotą, wydawało by się mogło, że nawet nie wielka dawka promieni słonecznych mogła by mnie zabić."
jw.

"Na mnie wypadło, że mam zostać tam gdzie się „narodziłam”, jednocześnie cholernie blisko siedziby Shermio – Reladi."
again

"Powybijaliście już krasnoludy, teraz szykujecie się na elfy i wiedźmy."

"Można było powiedzieć, że tylko moja władza nad ogniem hamowała go."

"Chciał mieć osobistego, a zarazem niezależnego wampira do gaszenia jego czasem niedożecznych ( w delikatnym słowa znaczeniu) planów."

"Shermio, zważając na swój wiek był no… najsilniejszy i najmądrzejszy."
Wydaje mi się, że zdanie brzmiało by lepiej bez tego "no"

"A poro po młodości, pewnie chciał byś się dowiedzieć przed śmiercią, jak doszło do tego, że jestem tym czym jestem."
Dziwnie to brzmi na początku. Pewnie źle napisałaś.

"Pewnego pięknego wieczora, gdy to czerwone słońce chowało się nieśpiesznie pod pierzyną oceanu – jak w tej chwili, widzisz – ubzdurałam sobie, że popływam."

"Gdy już miałam się zbierać, usłyszałam blisko siebie plusk."

"Potem natchnęło mnie, że to rekin."

"Nie byłam bardzo daleko od brzegu, więc pospiesznie na ile pozwalał mi na to opór wody, popłynęłam tam."

"Ukradkiem spojrzałam na własną i stwierdziłam, że koleś długo na słońce nie wychodził."

"- Ej koleś, masz coś mojego. – powiedziałam nie szczędząc jadu, bądź co bądź kwalifikował się pod złodzieja."
Kropki nie stawiamy wtedy, gdy stawiamy myślnik.

"- Facet pogięło cię! – zrobiłam krok do przodu, wyciągając rękę po moje rzeczy"

"Czułam, że może złamać mi kark w jednej chwili."

"- Nie zabiję cię, bo czuję że będziesz wyjątkowym wampirem. – odgiął moją głowę do tyłu."
Znów kropka.

"Nie szarpałam się, bo coś we mnie mówiło, że opór nie ma sensu."

"Wykonał nimi nacięcie, by następnie przyłożyć do rany swój krwawiący nadgarstek."

"Kawałek po kawałku, komórka za komórką zmieniałam się, jak by w sopel lodu."

"Wiedziałem, że będzie niezwykła!"

Właściwie to wyłapałam głównie brak przecinków. Szczególnie uciążliwy był ich brak, przed spójnikiem że.
Jeżeli chodzi o opowiadanie, to, to jest dopiero początek, ale mogę powiedzieć, że mnie zaciekawiło. Wink Czekam na dalsze części!
"Mężczyźni kłamią, ale nikt tak nie przytuli kobiety jak mężczyzna."

Piszę:
Skrzydlaci
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
O zimniej - przez Moniqe - 10-07-2011, 15:03
RE: O zimniej - przez Niewidzialna. - 10-07-2011, 17:35
RE: O zimniej - przez sithisdagoth - 10-07-2011, 18:17
RE: O zimniej - przez Verdi - 10-07-2011, 19:17
RE: O zimniej - przez Moniqe - 10-07-2011, 21:15
RE: O zimniej - przez Lena - 11-07-2011, 20:12
RE: O zimniej - przez Moniqe - 11-07-2011, 21:32
RE: O zimniej - przez sithisdagoth - 11-07-2011, 22:08
RE: O zimniej - przez przemekplp - 11-12-2011, 16:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości