Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widziałem taki kraj... (erekcjato)
#12
(19-07-2020, 20:40)mirek13 napisał(a): Nie pieprz bez sensu.
Dobre wiersze zawsze doceniałem i o tym pisałem.
Twój problem mózgowo - emocjonalny polega na tym, że nie dociera do ciebie informacja, że piszesz źle.
Choćby sto kruchtowo - prawicowych gniotów cię drukowało, pozostaniesz tylko słabym rzemieślnikiem pióra.
Może nawet tylko czeladnikiem.
Nawet od lat nie umiesz opanować tak prostej rzeczy jak rytm, a twoje wiersze tchną patosem, ckliwością, bufonadą, albo bełkotem (w zależności od tematu).
Nie wchodź ze mną w dyskusję bo wiesz czym to skończy.
I skończ również te powtarzane idiotyczne poglądy o poezji rządzącej się jakimiś twoimi, wydumanymi prawami.
Tak się właśnie bronią grafomani i nieudacznicy.
Idź spać i zmień dilera.

Ty masz jeszcze większy problem - bo poza swoimi dawnymi wierszami, które wklejasz gdzie tylko się da ALE TYLKO w necie, nie widzisz niczego.
Bufonem to ty jesteś i będziesz nim zawsze, bo to ciebie w dziwny sposób wartościuje KIEDY PONIŻASZ INNYCH .Doceniasz prawie wyłącznie własną twórczość albo tych, którzy ci wazelinują.
Zawiść przez ciebie przemawia bo oprócz twoich kilku wierszy w kilku numerach antologii z jednego raptem portalu nie masz żadnego innego dorobku.
Grafomani to ludzie,którzy często potrafią pisać bo mania pisania nie wyklucza talentu, a nieudacznikiem nie jestem bo moje wiersze są drukowane 
i nie w gniotach o jakich piszesz a wydawnictwach,które od lat są na rynku wydawniczym.
Dlatego twoja opinia o mojej poezji zwisa mi jak kilo kitu na agrafce. I nie próbuj trollowania bo skończy się to na tym ,że zgłoszę ciebie do Admina
i zostaniesz zbanowany nie po raz pierwszy zresztą także na tym portalu.
Rytm nie musi być w każdym wierszu i dobrze o tym wiesz.
I nie udawaj omnibusa poezji, skoro nim nigdy nie byłeś.
Tyle, a teraz uspokój się i najlepiej wyłącz komputer albo wracaj na Opowi-tam możesz sobie obrażać kogo chcesz.
Tu takiego przyzwolenia nie ma.

PS. Skoro nie znasz się na prawach w poezji, to się najpierw doucz a potem ze mną dyskutuj.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Widziałem taki kraj... (erekcjato) - przez Maciek.J - 10-07-2020, 10:42
RE: Widziałem taki kraj... (erekcjato) - przez D.M. - 10-07-2020, 12:09
RE: Widziałem taki kraj... (erekcjato) - przez D.M. - 19-07-2020, 18:42
RE: Widziałem taki kraj... (erekcjato) - przez Maciek.J - 19-07-2020, 21:47
RE: Widziałem taki kraj... (erekcjato) - przez D.M. - 20-07-2020, 21:28
RE: Widziałem taki kraj... (erekcjato) - przez D.M. - 20-07-2020, 21:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości