Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toksykologia fal elektromagnetycznych
#14
Miriad. Jeśli się zastanowić, to ogólnie niewiele mam szans, ponieważ, co tu kryć, najmłodszy już nie jestem, urodą dorównuję co najwyżej dobrze domytemu morsowi, a jako nauczyciel na państwowej posadzie nadmiernie grubym portfelem też nie grzeszę. O walorach, powiedzmy natury intelektualnej, nie dyskutuję. Nie mnie o tym sądzić. Mam w tym względzie tak jak mam. Więc ogólnie szanse moje na romantyczne uniesienia, czy lube ciepełko w domowych pieleszach są raczej mocno znikome.

Nie mieszałbym do tej dyskusji mojego, powiedzmy dosyć radykalnego zdania na temat orientacji, bo akurat tutaj nie ma ono całkowicie znaczenia. Raczej nie będę absztyfikował w sprawie związku do innego pana, ponieważ sama taka myś obrzydliwą mi się wydaje. Nie biegam również w sukienkach, by zwrócić na siebie uwagę pań kochających inaczej. W jaki więc sposób mój stosunek do zagadnień homoseksualizmu miałby wpływ na moje heteroseksualne związki?

Wbrew pozorom zdrady małżeńskie wcale do rzadkości nie należą. Ktoś więc musi być stroną zdradzającą i oczywiście stroną dla której się zdradza. Zakładając, że około 10% dzieci w małżeństwach nie są dziećmi biologicznymi swoich ojców, a do zdrady przyznaje się średnio 30% żyjących w związkach małżeńskich (opieram się na badaniach psychologa David'a Buss'a), to odsetek ten nie jest wcale taki mały. Czyli na twoim miejscu nie twierdziłbym, że "probabilistyka" jest taka niska.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Toksykologia fal elektromagnetycznych - przez gorzkiblotnica - 01-04-2016, 20:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości