Co wam się dzisiaj ciekawego śniło?
#23
Koszmar z ostatniej nocy (źle na mnie działa ładowanie w pobliżu telefonu gdy śpię, praktycznie 100% szansy na epickie koszmary, a tym razem nie miałem wyboru).

Generalnie takie z grubsza humanoidy z cienia to były w jakimś lesie istoty... przyciągane do... hm... tajemnic? Zdradzania tych tajemnic? Wiedzy zamiast tajemnic? Nie wiem, prawdę mówiąc, początek był słabo opisany i wymagał zgadywania. Tam było też sporo dziwnych zwierząt (nie pytajcie, byliśmy totalnie zagubieni i ciągle coś dziwnego niedaleko nas było), a ja byłem z paroma osobami. Z początku nie było tych "istot" widać, więc sobie plotkowaliśmy o tym co widzimy, ale potem One się pojawiły. W oddali, wychodziły zza drzew i tak stały, 100 metrów od nas, ledwie widoczne w lesie. Zaczęliśmy nawigować z dala od nich, ale byśmy spanikowani i zaczęliśmy się kłócić (co Je przyciągało). W pewnej chwili byliśmy otoczeni, było z ich dziesięć w promieniu kilkunastu metrów i nagle kolejny wyszedł zza drzewa kilka metrów przed nami. Wtedy cały sen zaczął się robić "blurry" xD Po wyjściu tego czegoś był krótki kalejdoskop scen, z którego nic nie rozumiem. Potem ostrość wróciła. Połowa ludzi z ekipy zaginęła, zostałem ja i dwie inne osoby. Byliśmy w cywilizacji xD Ja byłem mocnostraumatyzowany i unikałem ich, dopóki jakoś ie odkryłem (chyba mi powiedzieli), że zamierzają zabijać ludzi, bo wciąż widzą Tamtych i myślą, że to im pomoże xD Do mordów nie doszło, bo to ja zdołałem zabić ich, ale potem zacząłem widzieć Tamtych obserwujacych mnie z daleka (w mieście), a do tego goniła mnie policja. Ukryłem się w jakimś magazynie, w którym było ciemno. Usłyszałem, że policja magazyn minęła, więc włączyłem światło. I wtedy okazało się, że cały magazyn wypełnionymi jest kilkoma setkami Tamtych, którzy po sekundzie zaczęli jednocześnie... iść? biec? płynąć? ... w moim kierunku. Wtedy się obudziłem xD Dziwne.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co wam się dzisiaj ciekawego śniło? - przez Mirrond - 11-12-2015, 00:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości