Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyboje życia
#6
Jeśli jakieś błędy w pisowni były, to wygląda na to, że mi umknęły.

Co mogę powiedzieć o fabule i sposobie pisania?
Po pierwsze, nie rozumiem co to robi w tym dziale. Fantasy tutaj nie ma ani trochę. Zakładam, że coś się w tej sprawie później zmieni w dalszej części, skoro to tylko prolog, prawda? W przeciwnym wypadku zmień dział.
Co jeszcze mogę powiedzieć... hmmm...
Nie podchodzi mi nieco twój styl pisania. To akurat jest całkowicie subiektywne, po prostu jakoś tak... krzywo się to czyta. Ciężko to opisać Wink Ja osobiście miałem z tym koszmarne problemy dwa-trzy lata temu, później stale pisząc kolejne dziełka trochę mi to przeszło. Kwestia formułowania zdań brzmiących tak, jakby mogły być wypowiedziane w prawdziwym świecie. W tej części zgadzam się ze słowami Morydza o tym, że używasz niepotrzebnych słów Big Grin Różnica jest taka, że mamy inną opinię o tym, co jest niepotrzebne.
O fabule nie mogę nic powiedzieć. Ot, mała mroczna historyjka, brzmiąca jakby żywcem wzięta z mojej twórczości (mogę podsumować moje universa słowami MHOK ZUO TAJHMNICZOŚĆ I PONUHOŚĆ). Więc, w sumie, dobrze jest.

Czekam na dalsze części. Pisz dalej, jestem ciekaw, co tam jeszcze napiszesz Big Grin Oceny nie daję, bo za mało tego, bym miał co ocenić.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wyboje życia - przez Literacka N. - 14-08-2013, 17:39
RE: Wyboje życia - przez przemekplp - 14-08-2013, 20:43
RE: Wyboje życia - przez Hanzo - 14-08-2013, 22:32
RE: Wyboje życia - przez Literacka N. - 15-08-2013, 10:05
RE: Wyboje życia - przez Morydz - 15-08-2013, 15:42
RE: Wyboje życia - przez Mirrond - 17-08-2013, 18:02
RE: Wyboje życia - przez Literacka N. - 18-08-2013, 14:42
RE: Wyboje życia - przez SennaWielebna - 04-09-2013, 20:10
RE: Wyboje życia - przez Laj - 19-09-2013, 09:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości