Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode, seksu uprawiające, listy piszące...
#31
Ech, nie chcę nic mówić, ale do seksu, jak do tanga - trzeba dwojga. Wink Jest to szczegoolny rodzaj intymności. Szczególnie, że np. kondom męski, jak sama nazwa wskazuje, zakłada się na męski narząd rozrodczy. I jak już pisałem, jest on przereklamowany - jako symbol rewolucji seksualnej musi być jak Lenin za komuny: niezachwiany i zawsze pewny. Inaczej spadnie popyt. A nie jest niezachwiany i zawsze pewny, o czym często się nie informuje. Przy standardowym użyciu skuteczność sięga zaledwie 85%, więc jest 15% szans na wpadkę. W przeciętnej 30-osobowej klasie jest to... 4,5 osoby. Przyznasz, że w przypadku zachowania wstrzemięźliwości, o ile nie mieszkasz w Nazarecie za panowania Tyberiusza, ryzyko "wpadki" jest znacznie mniejsze.

Współżycie dwojga ludzi jest sprawą intymną. Nie przeczę. Tak samo nie będę argumentował, że dzieci biorą się z kapusty (choć czasami za kapuścianego głąbą robi jeden z rodziców) i cały problem to znaleźć odpowiedni głąb. Rzecz w tym, jak podchodzimy do dziecka. Antykoncepcja, nie zawsze przecież skuteczna, nastawia człowieka przynajmniej w pewnym stopniu na "nie". Człowiek mówi: "Jeszcze nie teraz" a tu test ciążowy wyskakuje z dwoma kreskami tuż przed wyjątkowo trudnym semestrem albo rozmowa kwalifikacyjną.

Jak ja nie lubię słowa "pseudonaukowy". Zazwyczaj rzuca się nim, gdy nie ma się dowodów na zbicie argumentacji przeciwnika Smile Chętnie tez zapoznam się z uwagami co do tekstu.

"Problem w tym, mili moi, że za mało tu kowboi, a za dużo się wypasa świętych krów"
Z. Hołdys, Lonstar, "Countrowersja" 

Kroniki Białogórskie: tom I - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=2143 (kto szuka ten znajdzie wersję płatną Wink ); tom II - http://www.via-appia.pl/forum/showthread.php?tid=9341.

kronikibialogorskie.pl, czyli najbrzydsza strona www w internetach
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Młode, seksu uprawiające, listy piszące... - przez Rafał Growiec - 15-11-2012, 20:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości