Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bimbrozja
#9
Dobre Big Grin

Spodobało mi się, więc postanowiłem komentować na bieżąco
Z początku bohaterowie wydawali mi się takimi trochę menelami... no może nawet więcej niż trochę. Ten bimber i to określenie "ambrozja" takie jakoś mało wyszukane.
Ale potem grill i te zakupy i jakoś tak się wydają bardziej ludzcy ;]

i tutaj muszę wskazać dużą zaletę, a mianowicie to, że gł bohater da się lubić, a co ważniejsze można się utożsamiać. Aż mi się żal gościa zrobiło, kiedy ta gruba baba (i to jeszcze z Yorkiem... bleeee... idealnie dobrałeś jej pieska Big Grin) wytrąciła mu piwo. I tak zachował się całkiem spokojnie w tej sytuacji, w moim przypadku pewnie skończyłoby się awanturą na cały sklep...

I widzę, że gł bohater wyraża pogląd, że żona równa się smycz, klatka i koniec imprezy xD Aż widzę w myślach taką panią nieszczególnej urody w wałkach na włosach i z wałkiem w dłoni czekającą na męża Tongue
Heh... te polskie stereotypy jednak robią coś z mózgiem Big Grin

Cytat:– Moglibyście wreszcie zainstalować terminale. Jest dwudziesty pierwszy wiek.
- Przykro mi, polityka firmy.
Haha, w bidzie był na zakupach!

Cytat:- Nie wstawili jeszcze nowej?
- Po co? Rząd i tak planuje zlikwidować ogródki działkowe.
Fajnie, że o tym wspomniałeś. Tak, też mam działkę
BTW niezła akcja musiała być z tym tramwajem...

Widzę, że otaczają alkohol swoistym kultem... niefajnie, alko to używka, a używek trza używać i tyle!

Oj ta Julka, ciekawe co ona ma takiego w sobie, że koleś tak się zbłaźnił. No chyba, że on zawsze tak ma jak sobie wypije...

Cytat:-Tymczasem ja napełniam schłodzoną wódeczką dwa plastikowe kubeczki o pojemności dwieście mililitrów. Na fizyce nazywało się to bodajże menisk wypukły.
Hahahahaahahahahahh!

Cytat:„Ja cię jeszcze naprostuję!” – Uśmiecham się sam do siebie.
Big GrinBig GrinBig Grin

fajnie, że sie tak nawalili, że nie ogarniają kto skąd przyszedł i z kim xD ja tak mam tylko, gdy sobie zasnę na imprezie...
W ogóle niezła akcja z zaproszeniem tych gości ze stacji i potem z gitarą, białym misiem i z Grzesiem, jak położył głowę... wiadomo gdzie ;]

Cytat:– Gdzie moja koszula? – kieruję pytanie w stronę gospodarza imprezy.
- Julka próbowała ją z ciebie zerwać. Szarpała się tak strasznie, że puściła pawia. Powiesiłem ją na płocie.
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

Cytat:- Jak cię zobaczył z glistą Grzesia w dłoni, powiedział, że ma cię w dupie i jedzie do Opola – wyjaśnia Piotruś.
- Zabrał gitarę – pytam z przejęciem.
- Niestety…
to też dobre

ojojoj biedny Krzysio, duża kara go spotkała za te gitarę. I wyciągnęli Piotrka do klubu. Będzie się wkurzać jego laska, a Piotruś wydaje się najbardziej ogarnięty ze wszystkich... a może po prostu ma najmocniejszą głowę...

Akcja z rudą też niezła Big Grin

Zaskoczyłeś mnie na końcu tym, że go napadli, ale powrót po imprezie bardzo fajnie opisany i to, że miewał przebłyski świadomości w dziwnych sytuacjach.

W ogóle świetny tekst i czekam na drugą część! Cieszę się, że odkopałeś temat Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Bimbrozja - przez Okruszek - 11-07-2012, 23:03
RE: Bimbrozja - przez Bogus - 12-07-2012, 07:46
RE: Bimbrozja - przez Hillwalker - 12-07-2012, 20:19
RE: Bimbrozja - przez Okruszek - 12-07-2012, 20:32
RE: Bimbrozja - przez Hillwalker - 12-07-2012, 21:01
RE: Bimbrozja - przez Insomnia - 13-07-2012, 12:55
RE: Bimbrozja - przez Cristtimm - 14-07-2012, 09:45
RE: Bimbrozja - przez Okruszek - 25-09-2012, 14:42
RE: Bimbrozja - przez Szaden - 25-09-2012, 23:20
RE: Bimbrozja - przez Kruk - 28-09-2012, 18:13
RE: Bimbrozja - przez Okruszek - 28-09-2012, 18:56
RE: Bimbrozja - przez kapadocja - 28-09-2012, 19:03
RE: Bimbrozja - przez Piramida88 - 29-09-2012, 23:41
RE: Bimbrozja - przez miriad - 19-02-2015, 12:49
RE: Bimbrozja - przez BARTEK ZALEWSKI - 10-06-2015, 10:03
RE: Bimbrozja - przez Okruszek - 18-09-2015, 22:31
RE: Bimbrozja - przez gorzkiblotnica - 19-09-2015, 22:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości