Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
#1
Nie pasuję do reszty. Nigdy nie pasowałem. To nie dziwne. Nie wierzycie? No to zastanówcie się, czy istnieją wróżki. Nie, nie te zwykłe panienki ze skrzydełkami motylków. Mam na myśli wróżki rodzaju męskiego. Nie istnieją? Nieprawda. Istnieją. Ja jestem wróżką męską. Wróżkiem. Wróżem? Wróżykiem? Wróżkiem chyba pasuje najlepiej. W sumie to mało istotne, bo niezależnie od tego, jak mnie będziecie nazywać, to i tak jestem wybrykiem natury. Dosłownie.
Wróżki się nie rozmnażają. Znaczy się, nie rozmnażają się jak ludzie czy zwierzęta. Co prawda mają odpowiednie wyposażenie, ale nie jest wykorzystywane. Od wieków każda wróżka była stwarzana przez magię. Ludzie mówią, że powoduje to śmiech małego dziecka, ale to bzdura. Nie wiadomo z jakiej przyczyny wróżki powstają gdy umiera człowiek, który miał magiczne predyspozycje, ale ich nigdy nie wykorzystywał. Do niedawna powstawały wyłącznie żeńskie wróżki. Dwanaście lat temu miał miejsce wyjątek: Powstała wróżka rodzaju męskiego. Przeklinam ten moment każdego dnia.
Wróżki nie odczuwają popędu płciowego. Ja wręcz przeciwnie.
Pisać każdy może - jeden lepiej, a drugi gorzej.

Moja twórczość:
Dobry interes
Problem
Dług

Program w którym piszę:
yWriter5 - z własnym tłumaczeniem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Problem - przez Yarpen Zirgin - 05-05-2012, 16:57
RE: Problem - przez Lisek - 05-05-2012, 20:20
RE: Problem - przez Yarpen Zirgin - 06-05-2012, 10:45
RE: Problem - przez Scathach - 06-05-2012, 11:20
RE: Problem - przez Yarpen Zirgin - 06-05-2012, 11:47
RE: Problem - przez znowuniezapamietam - 06-05-2012, 14:34
RE: Problem - przez Yarpen Zirgin - 06-05-2012, 18:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości