Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...
#2
Cytat:aj szłam wąską uliczką, świadomość niebezpieczeństwa w dziwny sposób przemawiała do mnie.

nie wiem czy świadomość niebiezpieczeństwa może przemawiać, ja bym dał, że krążyła gdzieś po głowie

Cytat: To „coś” miało ciekawy kształt, przypominało nim gruszkę.
przypominający gruszkę

Cytat: Obejrzałam się nerwowo i szybko podniosłam przedmiot. Szłam dalej, chyba nieco szybciej
powtarzasz szybko, takie różne stopnie, ale jednak

Cytat: ponadczasowe zapięcie na bigiel
ponadczasowe? Nie chodzi Ci o staromodne? Bo nie wiem, co to bigiel

Cytat: przywodziły mi na myśl styl 
zbędne mi

Cytat: Rozpakowałam zakupy, zrobiłam ulubioną kawę i zabrałam się za sprzątanie po śniadaniu.
o zakupach wspominasz, dopiero gdy są potrzebne, to niedobrze, a w ogóle jakie śniadanie? Przed chwilą była na jakiejś ławce...

Hmmm, niby nie jest źle napisane. Jeszcze trochę błędów było, parę powtórzeń, brak przecinków, dziwne sformułowania, ale ogólnie całkiem ok. Jednak, wydaje mi się, że mieszają Ci się trochę czasy, bo przeważnie pisałaś w przeszłym, a parę razy były chyba teraźniejszy, ale mogę się mylić.
Sama historia zaś jest dziwna, taka o niczym, a i zakończenie jest nie bardzo, bo ona nie znalazła w tej opowieści człowieka tylko notes człowieka. Tak, wiem, były w nim wszysktie odczucia itd, ale i tak mi to nie pasuje. I ogólnie ludzi się poznaje, nie znajduje.

6/10

Pozdrawiam
Lovercraft

"Każda godzi­na ra­ni, os­tatnia zabija."
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
... - przez kama - 08-01-2012, 01:22
RE: ... - przez haniel - 08-01-2012, 15:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości