Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peszitta*
#6
(03-01-2012, 15:03)siloe napisał(a): Hmm... Nie mam bladego pojęcia jak mam ustosunkować moją postawę do tej miniatury... Nie wiem. Miniatura ciekawa, choć nie wiem co ona miała właściwie pokazać. Mógłbyś mi to trochę naświetlić? (...)

[Obrazek: 1] może to poniżej troszkę naświetli? Shy

(…)
Słuchając starca, Marcin powoli popadał w coraz większe przerażenie, a w jego skołatanej głowie krążyć zaczęły różne fantasmagorie. Mężczyzna nie mógł zrozumieć, co się mogło wydarzyć w ciągu kilku ostatnich godzin, bo oto nagle znalazł się w całkiem nowym otoczeniu i podświadomie czuł, że coś się na tym najwspanialszym ze światów, musiało całkowicie pokiełbasić. Instynkt podpowiadał mu, że jeszcze zdziwi się i to nie raz.
Starzec tymczasem rozkręcał się i z jego ust płynęły, coraz bardziej niepokojące Marcina, słowa.
- Krakóf piękny panie, pamiętam jak młody byłem tom dwa roki w cesarskich łucznikach tam służył - na to wspomnienie uśmiech zagościł na jego twarzy. - Oj, działo się wtedy, działo, ale to już bedzie czterdzieści roków na zad. Od tego czasu trzech cysorzów w Londynium na tronie przeszło.
Marcin miał coraz większy mętlik w obolałej głowie, ale postanowił robić dobrą minę do złej gry i niczemu się już nie dziwić. Jednak podczas tej dziwnej rozmowy, zauważył, że staruszek rozglądał się wokół, jakby czegoś wypatrywał albo szukał. Nagle też przerwał swój wywód, spojrzał podejrzliwie w twarz rozmówcy i zadał pytanie.
- Cosik kunia wielmożności nie widać, cyzby panocek pieszo w pole rusył?
- Eee.... Gdzież tam - jąkając się odparł Marcin. - Jeno, jak żem się zatrzymał na popas to bydlę spłoszyło się i zbiegło - niespodziewanie dla samego siebie, wpadając w ton swego rozmówcy Marcin odparł.
- Aaaa... - widać nie przekonała kmiotka taka odpowiedź. - To pewnikiem panocka podwieźć do grodu?
- O tak, dobry człowieku - kontynuował tą szopkę Marcin. - Wdzięczny byłbym wielce.(...)
На этой страничке мы отвечаем на Ваши вопросы -
спрашивайте !


Big Grin

World
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Peszitta* - przez Theo - 03-01-2012, 14:53
RE: Peszitta* - przez siloe - 03-01-2012, 15:03
RE: Peszitta* - przez Hanzo - 03-01-2012, 15:20
RE: Peszitta* - przez Theo - 03-01-2012, 15:32
RE: Peszitta* - przez Hanzo - 03-01-2012, 15:40
RE: Peszitta* - przez Theo - 04-01-2012, 14:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości