Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[StarCraft][28.02.2010 aktualizowane] Planeta-Pułapka: Sojusz
#8
Endrju, w odpowiedzi na peema - to co wyłapałem:

"ujrzał kilku swoich żołnierzy strzelających w stronę sześciu Zerglingów, które dopadły szeregowego stojącego między sześcioma dziurami w ziemi. Osaczony przez Zergi mężczyzna w CMC-300 z numerem 24 wymalowanym na ramieniu egzoszkieletu robił co mógł, by wydostać się z uścisku śmierci – rozpaczliwie bronił się przed uderzeniami, oraz strzelał do jednego z Zerglingów. Miał świadomość, że jeżeli w ciągu kilku sekund nie wyrwie się z pułapki Zergów to jego pancerz ulegnie zniszczeniu, a brak pancerza w obecności Zerglingów oznaczał natychmiastową śmierć." - powtórzenia Zergów/Zerglingów

"zawołał do swoich ludzi: - tylko mnie nie zajebcie!" - tu już mięso niepotrzebne. O ile wcześniej było zrozumiałem, o tyle tutaj już razi po oczach.

"jeżeli chcecie pozwolić na to, by XII Flota zniszczyła Carriery Protossom" - wydaje mi się że carrier - jako klasa okrętu, powinien być pisany z małej litery.

"którzy uratowali nam życie dzięki temu, że my uratowaliśmy je wcześniej jednemu z nich. " - którzy uratowali nam życie. - tyle wystarczy imho.

"Po chwili był już poza Assam Zero, na najkrótszej drodze do niewielkiej placówki Protossów." - to mi trochę zgrzyta stylistycznie. Przeredagowałbym

Doczytałem do pierwszych gwiazdek, niestety muszę lecieć. Daj znać o której wysyłasz, to może wieczorem jeszcze zdążę doczytać. Jest lepiej niż poprzednio, płynnie się czyta, akcja nie zwalnia na moment Smile

-rr-

::EDIT::
Ciąg dalszy:

lawirujący z zawrotną szybkością między rosnącymi w kanionie(,) prastarymi "drzewami." - przecinek niepotrzebny

"Templariusz patrzył na to, jak Vulture zatrzymuje się kilkaset metrów od zabudowań protossańskiej bazy." - niepotrzebne

”Może chce mnie uspokoić, żeby wbić mi w plecy tą wykurwistą kosę?” - mięso niepotrzebne

"po czym odjechał Vulturem z powrotem do Assam Zero." - wiadomo, że Vulturem Smile

"Wintage z wnętrza czołgu obserwował potężnego Battlecruisera Dominium unoszącego się majestatycznie kilkadziesiąt metrów nad Assam Zero." - kilkadziesiąt metrów to chyba jednak trochę za nisko dla potężnego Battlecruisera - tak z fizycznego punktu widzenia Smile

To tyle z 3. części. Znowu muszę lecieć, więc resztę następnym razem Smile
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [StarCraft][22.02.2010 aktualizowane] Planeta-Pułapka: Sojusz - przez RootsRat - 28-02-2010, 19:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości