Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seria "De Sajens" 1. Śmieciarze (cz.I) [scenariusz komiksowy]
#6
Szybko przed wyjściem do pracy!

Dziękuję Nebraska za konstruktywną krytykę. Wpadkę zaliczyłem z pośpiechu :/ Chciałem zaznaczyć odległość jaką pokonują fale, a omylnie pojęcie przypisałem także upływie czasu... Nic, dobry kubeł zimnej wody Smile

Właśnie o ile miałem klarowny obraz historyjki prawie do samego końca o tyle zakończenie z "jajem" coś mi właśnie nie wyszło, dlatego, raczej ten standardowy motyw z piwem, znany, cóż...

Już rozmyślałem nad poprawą zakończenia, aby nie pozostawiało wrażenia "aha, ok" Wink

PS: No i już po pracy Big Grin

Czas na samokrytykę. Przyjrzałem się jeszcze raz scenariuszowi. Cholernie był nie logiczny miejscami. Parę kadrów było źle opisanych, mieszałem za dużo...Wprowadziłem więcej porządku do scenopisu, poprawiłem błędy, oraz wpadki czasowe Smile

Myślę nad zakończeniem (coś mi tam świta pod kopułą), jak skończę to zrobię edycję Smile

Scenariusz poprawię, oraz dopiszę poprawioną część z innym zakończeniem dziś wieczorem jak wrócę z pracy.
„Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.” S.King
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Seria "De Sajens" 1. Telewizja naziemna [scenariusz komiksowy] - przez Johnie Er - 30-05-2011, 08:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości