Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy- biali murzyni Europy
#8
Kiedy się pisze z "ręki" na bani, to wychodzą takie bzdety. Zołądkowa Gorzka krąży, Brown unosi, a policja szuka, mimo wszystko, nie rozumiem o co chodzi cenzorowi... za mało *** czy ***, zaradzimy jakoś jeśli trzeba.

Materiał poświęcony mojemu kumplowi najemnemu...

Artykuł poświęcony "Miszy Griszy", mojemu Przyjacielowi, poecie, dziennikarzowi, który ukłuł frazę "Biały murzyn Europy" i któremu piszę powieść.

Misza poległ podczas wojny na Bałkanch, i na tym świecie już Go nie ma, a który trzymał moje białe dupsko z dala od pierdla przez kilka dobrych lat.
Felietonista i korespondent kilku większych Rosyjskich gazet, osobisty kumpel Edzia Limonova.
Dziecko drogie, ja wiem, ze nie chcesz słyszeć o polskich najemnikach strzelających do Bośniaków, ale Serbowie lepiej płacili, tak czy siak... Miszę zabił Kapitalizm

Wracając do txtu, to Ty nie odnosisz się do niego w żaden sposób. Komentujesz komentarze nie rozumiejąc zupełnie meritum sprawy. Dlatego tylko tłumaczę powody dla których Biały murzyn jest dla mnie ważny.

Jeśli masz zamiar zwracać się krytycZnie do materiału, najpierw go przeczytaj, ze zrozumieniem, a później, poza dwoma wulgaryzmami i (Imasą błędów), które zresztą uchodzą, jesli ktoś tworzy Gonzo Journlism, podaj jakikolwiek przykład nieporawności politycznej, poza pisanymi z "Małej" nazwami własnymi, pisanymi z małej na użytek felietonu.

Edit: I za oba słowa masz już 80% sil
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Polacy- biali murzyni Europy - przez mundek - 04-04-2011, 20:37
RE: Polacy- biali murzyni Europy - przez marcinos83 - 05-04-2011, 12:01
RE: Polacy- biali murzyni Europy - przez mike - 05-04-2011, 12:52
RE: Polacy- biali murzyni Europy - przez mundek - 05-04-2011, 15:09
RE: Polacy- biali murzyni Europy - przez marcinos83 - 05-04-2011, 17:03
RE: Polacy- biali murzyni Europy - przez marcinos83 - 05-04-2011, 19:59
RE: Polacy- biali murzyni Europy - przez mundek - 06-04-2011, 07:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości