Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fakty i mity
#1
Nazywasz ich ekooszołomami. A może jednak są uświadomieni bardziej od Ciebie? Boisz się prawdy? Uciekasz przed nią, bo rujnuje cały Twój świat?
Co, jeśli wszystko, o czym pisał Orwell, ma swoje logiczne i rozumowe uzasadnienie? Skąd wzięła się fikcja?
Skąd w szczepionkach znalazła się rtęć i dlaczego?
Świńska grypa, ptasia grypa. Mnóstwo chorób cywilizacyjnych… gruźlica, choroby nowotworowe, a nawet nowy wirus hiszpanki.
Widzisz, co się dzieje z przyrodą? Idź na łąkę, znajdź pająki wielkości ludzkiej ręki. Uwierz, to nie jest nowy gatunek tarantuli.
Masz psa albo kota? Kupujesz im pożywne i zdrowo zbilansowane gotowe mieszanki? Pogłaskaj pupila, bo niedługo nie będzie ani Ciebie, ani jego…
To szokujące, ale nasz Świat nie istnieje. Kiedyś Zofia Nałkowska napisała ‘Medaliony’. Teraz ja piszę o tym, o czym wiem, że już ma miejsce. Masowa eksterminacja to nie jest mój wymysł. To ‘ludzie ludziom zgotowali ten los’. Możesz uważać, że zwariowałam. Żal mi Ciebie, bo sam się przekonasz. Ja też umrę, nie martw się. Wszystko, co do tej pory znałam, legło w gruzach. Boli mnie to, ale znalazłam wyzwolenie. Ty też możesz je znaleźć. Szukaj, a znajdziesz. Szkoda mi wszystkich, ale to już nie ma znaczenia. Ja nadal jestem szczęśliwa. Żyję w wolności, a Ty nie chcesz wiedzieć, że założono Ci społeczne kajdany.
Możesz też nadal jeść pyszne, gotowe potrawy. Życzę Ci smacznego, bo na prawdziwe witaminy nie masz co liczyć. Biedny Twój los, biedny los zaprogramowanych umysłów.
Kiedyś myślałam, że czasem przydałby się Prozac. Jakże się myliłam.
Otwórz oczy, mój Towarzyszu. Obserwuj, co się dzieje dookoła Ciebie. Obudź się ze snu swojego ziemskiego życia. Wyobraź sobie, co tak naprawdę jest realne, o ile coś jest. Panika? Ja się nie boję. Mówi się, że świadomość boli. Mnie nie, już nie. Nie ma otchłani. Są tylko teorie spiskowe, które widać w praktyce. Idź śmiało. Podążaj ku światłu. Nic na tym nie stracisz, bo nie istnieje nic cenniejszego, niż umysł, a życie w obliczu władzy nie ma żadnego znaczenia. Wróć do punktu wyjścia i zawierz cząsteczkom. To znów tylko moje rady. Zrobisz, jak zechcesz. Mnie może tu nie być, już nawet od dziś. Nie dbam o to, bo znalazłam Schronienie.
Jestem użytkownikiem Forum Literackiego. Interpretuję, jak czuję. Proszę o rzeczową i konstruktywną krytykę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Fakty i mity - przez Sol_Angelica - 01-10-2010, 15:49
RE: Fakty i mity - przez Diogenes - 01-10-2010, 18:52
RE: Fakty i mity - przez Sol_Angelica - 01-10-2010, 21:46
RE: Fakty i mity - przez Diogenes - 02-10-2010, 01:20
RE: Fakty i mity - przez Sol_Angelica - 02-10-2010, 12:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości