Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płonąca żyrafa pod choinką mą…
#5
Fiu, fiu, dzięki, gołąbeczki, za jakże miłe Wasze komentarze.

Cytat:"święty mikołaj" - raczej wielkimi literami, a już na pewno samo imię.
Cytat:"- … a czy ty wierzysz w swojego świętego mikołaja?" - Mikołaj to imię, a to prozaiczny utwór literacki jednak jest.
Cytat:"Nie odchodzi się w wigilię! " - Wigilia wielką, wielgachną literą być winno (noż kurde, podłapałem styl! )
No dobra, mea culpa, teraz to pewnie rózgę w grudniu dostanę ;/

Cytat:Wspominałeś coś, że nie zajmujesz (-ecie ) się poezją? Wierutne kłamstwo! To zdanie to czysta poezja!
A bo to czysty przypadek jest. To jak z tą małpą, maszyną do pisania i "Hamletem" Shy

Cytat:"- A teraz, moi kochani, wsłuchajmy się w najnowszą, świąteczną kompozycję George’a Michael’a… " - wyrzuciłbym najnowszą, bo na święta to w radiu leci tylko jedna piosenka GM-a (a właściwie Wham). I wcale do najnowszych nie należy. A vice versa wręcz.
Bo Michael ze swoim "Last Xmas I gave my heart..." co roku brzmi coraz to inaczej i bardziej świeżo. On jest jak wino, zwłaszcza w świetle jego dzisiejszego wyroku xD

Co do pozostałych uwag, to mam pewne opory... "Żyrafkę" mą napisałem już jakiś czas temu i nawet chciałem ją poddać generalnemu lifting'owi dziś właśnie, ale jakoś tak... no nie miałem serca i postanowiłem przez jakiś czas jednak ciągle jej nie ruszać. A niech sobie skubana ze swoją zaimkozą tkwi w dziurze sufitu Wink

Cytat:P.S. Ty jak już sobie awatara wymyślisz...
Prawda, że ładny?;> Już myślałem, że nikt nie doceni moich starań. W końcu dzięki mnie macie możliwość permanentnej kontemplacji wysokiej sztuki pana La Chapelle Cool
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Płonąca żyrafa pod choinką mą… - przez łyżeczka - 15-09-2010, 14:07
RE: Płonąca żyrafa pod choinką mą… - przez erazmus - 15-09-2010, 22:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości