Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wszystko, co widzisz, naprawdę istnieje.
#7
Cytat:Patrzysz, jak jej usta wykrzywiają się w mizernym uśmiechu, dłonie dotykają Twoich ramion. Czujesz, jak ogarnia Cię złość, żal o to, że nie możesz nic zrobić. Siedzisz obok łóżka i patrzysz jak zasypia.
1. Przecinki po "patrzysz" i "czujesz" niby są ok, ale bez nich jakoś by mi było łatwiej przetrawić te zdania.
2. Rzuciło mi się to w oczy, zraziło wręcz.

Cytat:Trzęsącymi dłońmi wyciągasz, zgniecioną już, paczkę papierosów.
Napaćkane tych przecinków, mogłoby ich w ogóle nie być (obu) i było by przejrzyściej moim zdaniem.

Cytat:Wraz z pierwszym pociągnięciem, ogarnia Cię chwilowe rozluźnienie.
Jak wyżej.

Cytat:Znów widujecie się codziennie na mieście, pijecie zimne piwo, śmiejąc się z kolejnej kolonijnej grupy, w dziwnych, żółtych czapeczkach.
przedostatni przecinek bym wywaliła.

Cytat:Płaczesz, przeraźliwie głośno, dając upust wszystkim tłumionym emocjom.
jak wyżej, tylko pierwszy.

Cytat:- Warszawa jest piękna wiosną, nie uważasz? - uśmiechasz się delikatnie do dziewczyny na łóżku.
Wielka litera.


Widzę u ciebie tę samą co niegdyś u mnie "manię przecinkową". I owszem, przecinki są jak najbardziej w odpowiednich miejscach, ale jest ich zdecydowanie za dużo moim zdaniem, co sprawa, iż tekst zaczyna być coraz trudniejszy w odbiorze, czytanie staje się mechaniczne przez ciągłe pauzy, których w wielu przypadkach być nie musi. Musiałam go przeczytać raz jeszcze (trzymając się za gardło aby nie zwracać uwagi na przerywniki w postaci tych piekielnych kreseczek) aby zrobić to płynniej i - przede wszystkim - ze zrozumieniem, którego i tak nie było. Nie dotarło to do mnie jakoś.
Il-wieħed li jixtieq li jkun oriġinali u gost
Hypocrisy...
1/2011[/p]2/2011

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nie wszystko, co widzisz, naprawdę istnieje. - przez Konto usunięte - 17-08-2010, 14:31
RE: Nie wszystko, co widzisz, naprawdę istnieje. - przez Hayley - 28-11-2010, 01:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości