Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[18+] szepty
#6
pójdę szukać nowych kłamstw  
na odpowiedzi 

to jedyne, co chciałbym zapamiętać, a nawet mieć więcej takich - to i wiele podobnych zawsze może mnie kupić. No, ale jedna jaskółka (Nawet, gdy jest to jaskółka-błyskawica z piosenki, którą śpiewał i nadal wykonuje Stan Borys)

Trudbo mi to traktować,  całościowo, jako tytułowe szepty. Ba, dla mnie to wręcz wykrzyczane mniej, lub bardzie powiązane ze sobą (albo w ogóle) kolejne zdania do zebranego wokół autora "tłumu.... bez żadnej osoby". Takie mówienie na głos do siiebia, krzyk. Ba, gadanie dla gadania. czasami to fajne, czasami bywa poetyckie.  To, co przeczytałem- gdybym usłyszał, zauważył, doczytał w sztuce teatralnej- jako monolog chociażby (czy monologu fragment), odebrałbym inaczej. Teraz jednak, mimo tego, że puenta mi się podoba jako zdanie wyjęte z całości zapisu, oraz pomimo paru rzeczy, które mogłyby mieć potencjał, moje stanowisko jest bardzo bliskie opinii BJKlayzy. Może w odróżnieniu od Błażeja nie zastanawiam się, czy jest tu "przekaz", ale ... hm...

autorze! Autorze szanowny! Jeżeli pójdę szukać nowych kłamstw  

na odpowiedzi  rozwiniesz w nowym, innym, a może poprawionym utworze (najlepiej z samymi takimi "smaczkami), to ... biorę w ciemno (oczywiście najpierw przeczytam  Cool Big Grin Tongue ). 

Ponieważ zostałem kupiony jedną kwestią, a reszta mi od niej odstaje, to --- mam nadzieję po to, aby wkurzyć i zmobilizować Autora--- z ciężkim sercem stawiam 2/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[18+] szepty - przez 4hc - 06-01-2018, 00:25
RE: szepty - przez Grain - 06-01-2018, 09:30
RE: szepty - przez Marcin Sztelak - 06-01-2018, 12:01
RE: szepty - przez Gunnar - 27-01-2018, 20:46
RE: [18+] szepty - przez BJKlajza - 30-01-2018, 13:47
RE: [18+] szepty - przez chmurnoryjny - 30-01-2018, 19:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości