Zepsuj marzenie
No i właśnie wtedy zdechł serwer bez kopii zapasowej Tongue

Odmłodniałem o 20 lat....
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
...i policja cię zamknęła, twierdząc że twoje dane osobowe są sfałszowane.

Wyspałem się! Big Grin
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
... i zaspałeś na najważniejszy egzamin/ randkę z super laską/ rozmowę kwalifikacyjną*

*niepotrzebne skreślić, aby bolało jak najbardziej


Nauczę się zatrzymywać czas
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Najważniejszy egzamin, do pracy mi nie śpieszno, a dziewczynę już w sumie mam Big Grin

Ale dopiero po zatrzymaniu odkryjesz, że nie umiesz go "wystartować".

Po latach ciężkiej pracy na forum zostałem adminem i mogę przeczytać wszystkie tajne wątki, odkrywając wszystkie tajemnice forum (Mirrond archeolog, wow).
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
i dostaniesz depresji

wreszcie nie będę odkładała pracy na ostatnią chwilę
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Aż tak? xD

bo przestaniesz ją robić w ogóle.

Znajdę jakiś zespół muzyczny, który naprawdę mi się spodoba, a jego muzyka będzie mi pasowała do twórczości Tongue
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
owszem, aż tak Wink

niestety, ogłuchniesz

zaliczę sesję w pierwszym terminie
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
To ja aż się boję dowiedzieć, coście tam nawypisywali ;x

Niestety, w październiku okaże się, że na skutek problemów komputerowych nie przeszłaś do następnego roku (byłem o dwa dni od takiego losu, cholerny USOS).

Platforma Obywatelska traci władzę w Polsce Big Grin
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
zepsułeś zabawę, bo nie chcę psuć takiego marzenia Sad Ale niech będzie:

a dla odmiany przejmuje ją SLD i zmienia barwy narodowe z biało czerwonych na przaśną tęczę

dotrzymam choć jednego postanowienia noworocznego
Marks BorderPrincess napisał(a):Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej?

Odpowiedz
Bardziej zmasakrowałoby mnie zwycięstwo Twojego Ruchu :< Nie żeby ta partia jeszcze realnie istniała.

Ale po roku wszystko wróci do normy.

Wygram milion na loterii i będę mógł zrealizować marzenia Big Grin
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
Dowalą ci taki podatek, że tego nie zniesiesz Tongue

Pojadę do Bułgarii.
"KGB chciało go zabić, pozorując wypadek samochodowy, ale trafił kretyn na kretyna i nawet taśmy nie zniszczyli." - z "notatek naukowych" Mestari

Odpowiedz
Gdzie zostaniesz bankrutem Sad

Poczuję magię świąt!
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
W czasie przedświątecznych zakupów magicznie zniknie portfel.

Znajdę pracę
Odpowiedz
Która nie będzie Cię satysfakcjonowała, doprowadzi do depresji, problemów zdrowotnych, a wreszcie do samobójstwa.


Dziś wieczorem wezmę gorącą kąpiel w luksusowej łazience, w której jest wanna i nie pi... wieje złem po plecach. No i ciepła woda nie będzie czerwona jak kurek przykazał.
Odpowiedz
Minusem będą ogromne okna wychodzące na ruchliwą ulicę, których niestety nie da się zasłonić. Miłej kąpieli.

Kiedy za parę lat będę rozmawiała z Dmitrym Glukhovskym, on wciąż będzie pamiętał podupadłego Dzwoneczka, który stał w kolejce po jego autograf jakieś trzy godziny.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości