Zepsuj marzenie
Amputacja kończyn piłą mechaniczną to bowiem bardzo szybki zabieg.

Przesiedzę cały tydzień w domu na urlopie!
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
i podczas gdy twój dom będzie się cieszył swym urlopem, ty będziesz w nim harować na trzy zmiany.

gwiazdka mi spadnie z nieba.
Odpowiedz
Prosto na dach, przez co dom Ci spłonie i zostaniesz bezdomnym.

Polska reprezentacja piłki nożnej mężczyzn zostanie Mistrzem Europy w Piłce Nożnej na Mistrzostwach Europy we Francji w 2016 roku. I to nie będzie sen. I to nie będzie reprezentacja bezdomnych. Ta nasza prawdziwa reprezentacja. I wygra nie dlatego, że inne reprezentacje zginą w wypadku. I nikt nam tego zwycięstwa nie odbierze. I nasi nie będą na dopingu. Tak normalnie wygrają na boisku. I to nie będzie gra komputerowa tylko rzeczywistość.
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
bynajmniej, nie wygra. a w ogóle to to będzie sen w grze komputerowej dla reprezentacji bezdomnych. a naszej reprezentacji już nie ma, zmienili kolor skóry, bęc!

będę miał wielkieeego tenisa!
Odpowiedz
Następnie się obudzisz i okaże się, że posiusiałeś się do łóżka z wrażenia.


znajdę różową muszelkę


Ekhem, przeczytałam co innego niż "wielkiego tenisa"... Za dużo specyficznej literatury.
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
;] no, chyba zaiste za dużo specyfików.. tzn literatek....

znajdziesz różową muszelkę, ale okaże się, że to beżowy półpasiec


a ja będę królem iraku!
Odpowiedz
Ale przyjdzie Twoja mama i powie, że nie umyłeś zębów, więc za karę masz szlaban na rządzenie krajem, po czym wrzuci Cię do basenu z ropą naftową z pierwszego tłoczenia, co przyciągnie Amerykanów, którzy znajdą pretekst do obcięcia Ci głowy i zaprowadzenia demokracji.

Będę zdrowy i szczęśliwy przez najbliższe sto lat. Moja rodzina i najbliżsi też.
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
No i co z tego, skoro wszyscy przez cały ten czas będziecie tkwić zamknięci w jednym pokoju, bez możliwości kontaktu ze światem ;P

Mam koniec sesji i nic z tym nie zrobicie Big Grin
Odpowiedz
Będziesz bezrobotną z najlepszą średnią na rynku Smile

Króliczek wielkanocny przyniesie mi czekoladowego kurczaczka firmy Lindt, którego z jem ze smakiem i się nie rozchoruję!
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
Niestety coś się pomieszały czasy, więc jesz kurczaczka, którego króliczek dopiero ci przyniesie, przez co nie będzie mógł ci go przynieść bo już będzie jedzony, i utkniesz w pętli aż do śmierci bezustannie czekając na króliczka, mającego przynieść ci kurczaczka którego właśnie zjadasz ;<. Nawiasem mówiąc króliczka nieistniejącego, bo Wielkanocne są zające ;P

Nie mam w domu tapet.
Odpowiedz
Bo jesteś bezdomna.

Kończy mi się ban na pewnym forum.
Kto ma oczy niechaj czyta
Kto ma ręce niechaj pisze
Odpowiedz
Wrócisz tam tylko po to, by zaraz dostać kolejnego.

Czekolada wcale się nie kończy.
Odpowiedz
Po prostu zamienia się w rzadką kupę, którą znowu zjadasz i tak w kółko.

Wygrałem talon na dziwkę i balon Smile
Life is what happens to you when you're busy making other plans ~ J. Lennon
[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
ale dziwka okazała się balonem, a zamiast balona z kolei dali ci dziwkę.

nie będzie mi ruda małpa właziła na łeb
Odpowiedz
Bo zadowoli się Twoimi plecami.

Cała wiedza wpłynie do mojej głowy i zostanie tam i będzie dobrze spożytkowana do końca moich dni!
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości