PRZEDSTAW SIĘ
Powitanie!
Odpowiedz
"Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. " Big Grin

- Wal w te ściany dalej tylko uważaj by któregoś dnia to głowa nie pękła zamiast tej ściany.

Witam, miłego pobytu życzę.
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
Odpowiedz
szczepan, kończ wreszcie tę glazurę i dawaj tu do nas.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
Przecież wiesz, że ja się nigdy nie spieszę. Ale dzisiaj mam zdechłąkreskę na robotę (do dziewiątej), więc zapewne zajrzę na jakąś prozę.
Odpowiedz
Każde forum mam swój klimat. Mam nadzieję, że ci się tu spodoba.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
Cześć wszystkim, długo mnie nie było Wink Jest tu jeszcze ktoś znajomy? Jak leci? Czy Appia już upadła, czy może jeszcze walczy? Smile
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
Witaj z powrotem! Big Grin
Ekipa trochę się posypała, ale ludzie powoli wracają. Dźganie tego truchła jednak nie poszło na marne Big Grin
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Nie upadała, bo ją podtrzymuję. Cool
Taaaki żarcik.
Antonia? - 35 lat i 60 kilogramów czystej skromności. Angel
Odpowiedz
No więc... Wszem i wobec...
Witam, zwą mnie Hakai. "Zniszczenie" często nie jest mylącą nazwą, bo można by rzec, że jestem niszczarką sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego na pełen etat. :/
Przypełzłam tu ciekawa Waszych opinii na temat mojej twórczości; piszę głównie utwory fantastyczne, jednak do poezji także wyraźnie mnie ciągnie (piszę amatorsko), więc moje wypociny będzie można ujrzeć w obydwu działach. ^^
Odpowiedz
Nom, kompletnie nie obchodzą Cię ludzie, za to ich zdanie na temat Twojej twórczości - pośrednio Ciebie - już tak.
Trzymam w szafie ludzi, którzy chcą trzymać mnie w szafie.
A w piwnicy mi trza ludzi na gwałt.

Ja Cię akurat nie skomentuję, ale próbuj. Może mnie przekonasz. Lexi na pewno.
Ciesz się, że Lexis mi Cię sprzątnęła sprzed nosa.
Naprawdę
ciesz się.

Intrygujące, że tak Ci zależy na komentarzach.
Masz depresję?
Masz bloga?
Kota?
Odpowiedz
Przepraszam, jeżeli źle się wyraziłam; określiłam jedynie, co tak naprawdę mnie tu przywiało. Nie ludzie, przyznaję - nie znam Was. Ludzie mogą mnie co najwyżej tu zatrzymać, bądź być powodem odejścia. Prawda jest taka a nie inna, i sądzę, że nie muszę ubierać jej w sukienki, aby wydawała się piękniejsza.
Tak czy inaczej nie chciałam, aby ktokolwiek z was poczuł się jakkolwiek urażony... Pośrednio czy bezpośrednio.

Zobaczymy. ^^

Rozczaruję Cię;
Nie
Nie
Ale owszem, mam kota. Nawet namawiał mnie na rejestrowanie się tutaj, gdy zobaczył Twój awatar.
Odpowiedz
spoko;
nie rozczarowałaś;
nie zaintrygowałaś

powinnaś mnie hejcić, lubię bdsm

Irbiś pozdrawia, pomachałby, ale nie ma rączek

nie ratuj się uprzejmością, Dobra Duszo, kopnij mnie po prostu w zarozumiały tyłek Big Grin
Odpowiedz
Jeśli wstawisz coś z prozy, to chętnie poczytam Wink Cześć Angel
Odpowiedz
A sądziłam, że "słyszę" w tych pytaniach nutę nadziei, że może napatoczyło się jakieś komiczne dziwadło...
Ale jak uważasz.
Brzmi to dosyć specyficznie. Specyficznie niepokojąco, a Irbisiowi mogę dorysować rączki, ewentualnie dokleić, jeżeli będzie trzeba. I on, i mój kot, a w zasadzie kotka, się ucieszą.
Oj, wiesz, staram się zrobić dobre wrażenie (Jakbym co najmniej potrafiła). Uprzejmość jest w takim przypadku moim obowiązkiem.

Edit, bo nie zauważyłam:
Bardzo mi miło. Kłaniam się, Hanzo
Odpowiedz
No nie no, do Bel rymuje się tylko GWAŁT, nadzieja już nie.

Chcesz, żebym już sobie poszła, co? Big Grin
Masz mnie dość, przyznaj. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości