PRZEDSTAW SIĘ
Siemaneczko Thyrox. Twój post to właściwie komplement, nawet odebrany osobiście. Fajnie, że wróciłeś. To ciekawe miejsce, sam wracam tu od lat. A Morfeusz nie lubi tu połowy składu, taka karma Wink

Pozdrówka Tobie!
Jeżeli myślisz, że Twój tekst jest dobry, napisz do mnie.
Wszystko da się naprawić.

Odpowiedz
Tak zupełnie formalnie... To ja bym był w stanie... jak by się tak lepiej zastanowić Tongue

A już tak serio: Witam i zapraszam na salonySmile
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
Nie doceniasz młodocianych narwańców, Gorzki. Wink
Odpowiedz
Witajcie Smile
Na forum jestem jako Monivrian, ale nazywam się Monika. Piszę fantasy (najchętniej high fantasy z domieszką autorskich elementów). Oprócz pisania interesuję się świnkami morskimi i muzyką power metalową. Mam nadzieję, że to miejsce pozwoli mi się doskonalić Smile
Odpowiedz
Moniviran, witamy się serdecznie. Przy okazji- świnki morskie i power metal to bardzo szerokie spektrum zainteresowań
Would you like to say something before you leave?
Perhaps you'd care to state exactly how you feel?
We say goodbye before we've said hello
I hardly even like you
I shouldn't care at all

Odpowiedz
Ale te świnki morskie w zestawieniu z power metalem to w sensie: "sto sposobów na świnkę morską, czyli co gotować, kiedy kot ci się przeje"?
Przeje, przejje, dammit.
Odpowiedz
high fantasy? Czy to czasem nie snoop dog był prekursorem tego prądu?
Ciekaw jestem tych autorskich elementów.
Odpowiedz
Witaj w naszych skromnych progach Big Grin
Pisz, komentuj, baw się dobrze. I grzecznie Cool
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Hej!

Jestem tu nowa.
Lubie pisać horrory i romanse z elementami grozy. Nie zawsze mi to wychodzi ale wciąż się tego uczę i może z czasem będzie mi to wychodzić całkiem dobrze. Smile Uwielbiam czytać książki o wampirach i horrory. Smile
Odpowiedz
Witaj ^^
Czekamy na komentarze i Twoje teksty!
Koniecznie przeczytaj regulamin, porywająca lektura.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
Cześć...

Mam na imię Mateusz, mam 17,5 lat. Dołączyłem do Was aby zaprezentować Wam swoją powieść. Pochodzę z for literackich, Literka, Craiis i Weryfikatorium na których dalej urzęduję ale rzadziej, mam nadzieję że odnajdę się tutaj tak jak tam.

Mam poglądy Konserwatywno - Liberalne (ale szanuję inne zdanie), nie cierpię NeoBanderowców, interesuję się troszkę geopolityką ale moje główne zainteresowania to militaria, motoryzacja, łowiectwo.
Na moim ulubionym forum Literka, mam przerwę na 3 miesiące, z powodu tej sytuacji postanowiłem odmienić swoje forumowe życie. Oczywiście wtedy gdy będę mógł wrócić na tamto forum nie odejdę z tej strony Smile
Moi ulubieni pisarze to Tom Clancy, J.R.R. Tolkien, Sir Conan Doyle, Stephen King i Jakub Pawełek. Czytam głównie thrillery Political-Fiction.

Pozdrawiam Was wszystkich.

Odpowiedz
No to już za pół roku stuka osiemnaście - cool, że to podkreśliłeś.
Przerwa to rozumiem jakaś bananowa?
Witaj na forum i pamiętaj, że wcale nie musisz czytać prac innych forumowiczów. Taka nasza tradycja Smile Dzielimy, widzę, wspólne zamiłowania i względy ku tym samym autorom. To dobrze. Over and out.
Odpowiedz
Tak, bananowa Smile
A co do komentowania prac to jak znajdę coś ciekawego to skomentuję.

Odpowiedz
Cytat: Dołączyłem do Was aby zaprezentować Wam swoją powieść.

Jeeezu, tylko nie to Smile

Cytat:Na moim ulubionym forum Literka, mam przerwę na 3 miesiące
A na Podziemiu dożywocie. Ciekawe co będzie tutaj Big Grin
Odpowiedz
Cytat:Jeeezu, tylko nie to

(demoniczny śmiech)


Cytat:A na Podziemiu dożywocie. Ciekawe co będzie tutaj

Nie zauważyłeś że sam starałem się to dożywocie tam dostać?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości