Via Appia - Forum
Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. (/Thread-Nicki-i-Imiona-czyli-jak-si%C4%99-zwiemy-w-Matrixie-i-w-domu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Konto usunięte - 08-06-2011

Kinia, Kinia, Kinia Big Grin

(01-06-2011, 18:21)Fiteł napisał(a): Tylko Ty jedna KingaBig Grin

Duśka też jest jedna! A pefe! DuśkaJunior się nie liczy, bo palant założył konto na złość.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 08-06-2011

Dusiu, a w papę chcesz? Angry

Zaraz będzie, że ja chamska, a to przecież nieprawda! Big Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Konto usunięte - 08-06-2011

Bo jesteś, Kiniu.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 08-06-2011

To są jakieś okropne pomówienia.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Konto usunięte - 08-06-2011

ty jesteś jednym, wielkim pomówieniem xD


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Samuel - 08-06-2011

A jestem Maciej W. Miło mi. Samuel? tak jakoś się skądś wzięło. Niby zwykle nick do gier brałem sobie warman albo cheatbreaker ale stwierdziłem, że na forum nie będzie pasować.



RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 09-06-2011

Duśka, zaraz wielkim... W kompleksy mnie wprowadzasz Sad


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Konto usunięte - 09-06-2011

Oj tam, Kiniuś :*


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 09-06-2011

...maleńkim.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Lisek - 30-10-2011

A mi na imię Eliza i imię to jest moją zmorą odkąd pamiętam ;p


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Rafał Growiec - 31-10-2011

Nie marudź, fajny kawałek dla Ciebie taki jeden napisał.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Lisek - 31-10-2011

Oj, nawet ten fakt mnie nie pociesza ;D


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Ryuuga - 31-10-2011

Mam na imię Marcin, na drugie Nataniel (jak ten z SoLL). Dużo osób nazywa mnie Wampirem, ponieważ jakieś dziesięć lat temu miałem nick Regis - oczywiście od postaci z Sapkowskiego. Byłem wtedy takim nieznośnym, poprawiającym wszystkich, wszechwiedzącym intelektualistą, ale potem z tego częściowo wyrosłem. Wampir ocalał, bo jestem blady, chudy, długi, unikam słońca, mam bardzo zębaty uśmiech (kły schowane Wink) i reaguję na czosnek (entuzjastycznie).
Ryuugę znajomi zdrabniają do Ryu (czytanego z długim "uu"; "y" jak "j"). Ten nick pochodzi z Death Note, jest to przybrane nazwisko L'a, którym posługiwał się na uczelni. Z L'em mam wspólne picie bardzo, ale to bardzo słodkiej kawy oraz herbaty (rekord to 20 łyżeczek), przybieranie dziwnych pozycji, niestandardowy tok rozumowania i zaburzony rytm snu i czuwania, a także styl ubierania się i chodzenia. No a poza tym mam całkiem niezłe wyniki na studiach XD I interesują mnie mhroczne sprawy, choć raczej pod kątem psychologicznym.
Kiedyś, przez lata, funkcjonowałem pod nickiem Ariel, ale nie wskażę żadnej konkretnej postaci, z którą miałbym coś wspólnego.
Z innych moich nicków lubię jeszcze Białego Kruka, zdrabnianego po prostu do Kruka, ale to też już przeszłość. Ten z kolei odzwierciedlał moje poczucie niepasowania do niczego na świecie.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Rafał Growiec - 31-10-2011

Liz - inni mają gorzej - twoja matka mogła słuchać Sipińskiej...


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Lisek - 31-10-2011

Rafał, już Cię lubię Wink Uwielbiam jak ktoś nazywa mnie Liz.