Via Appia - Forum
Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Wersja do druku

+- Via Appia - Forum (https://www.via-appia.pl/forum)
+-- Dział: Relaks (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Relaks)
+--- Dział: Kawiarenka (https://www.via-appia.pl/forum/Forum-Kawiarenka)
+--- Wątek: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. (/Thread-Nicki-i-Imiona-czyli-jak-si%C4%99-zwiemy-w-Matrixie-i-w-domu)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Rafał Growiec - 25-05-2011

No i znalazłem moją "pieśń chrzestną"...

http://www.youtube.com/watch?v=9xOUKUdCaDA


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - qcyk - 25-05-2011

Ja, jeżeli dobrze pamiętam, od zerówki mam ksywke Kucyk. Na forach podpisuje się skroconą wersją: qcyk. Uzywam tej ksywki we wszystkich portalach oraz w e-mailach itp.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Nidrax - 25-05-2011

Na początku korzystałem z nicku Herbi Oxyna (Baaardzo dawno temu) i w sumie nie wiem jak go wymyśliłem, po prostu samo przyszło. Potem był mało oryginalny kakashi1309 (tak, miałem zajawkę na Narutarda), a w końcu postanowiłem pobawić się literami mojego imienia (Daniel), kilka wyrzucić, kilka dodać i tak powstał Nidrax.


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - JoachimJoanna - 25-05-2011

Witam Smile Po pierwsze: (jakby ktoś miał wątpliwości) jestem dziewczyną. Joachim to tylko taka ksywa, która wzięła się od mojej męskiej roli w podstawówce, ale to długa historia... Tongue. Moje prawdziwe imię to Asia. O więcej informacji sami możecie zapytacie jeśli was to interesuje Blush.

Ostrzegam!
Jeśli ktoś nazwie mnie Joasią zacznę gryźć! xD



RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Johnie Er - 31-05-2011

Mateusz Jan M. - Wiadomo skąd John Smile Rastheque, to już moja fantazyjna zabawa literami i urywkami pewnych słów, spodobało mi się i tak zostało jako pseudonim artystyczny Smile

Czasami w internecie matix.net

Swego czasu jak bawiłem się produkcja muzyki - Ander Savy Smile

A tak poza tym to miałem być Basią Big Grin Lekarz do końca zapierał się przy swoim, że pierwsze dziecko rodziców, o które bardzo długo się starali będzie dziewczynką - a tu psikus Smile Trafił się urwis od małego po czas obecny Big Grin Eh... Smile

W kręgu najbliższych znajomych, Musza Smile


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 01-06-2011

enenene...
sami Łukasze i Mateusze, jazda Big Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Fiteł - 01-06-2011

Tylko Ty jedna KingaBig Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 01-06-2011

Ofsiem Big Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Johnie Er - 01-06-2011

(01-06-2011, 18:23)FantaSmaGoria napisał(a): Ofsiem Big Grin

Kinia Wink Moja bliska koleżanka ma na imię Kinga Smile


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 01-06-2011

Ja mam w klasie trzy Kingi, ogólnie lubię swoje imię. Smile

A na trzecie mam Joanna Big Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Johnie Er - 01-06-2011

Ja też lubię swoje, lepsze to niż Bożydar Smile

Składowa Imię+Nazwisko - M&M,s, lecą w kulki Big Grin No i nawet mam znamię od urodzenia na lewym przedramieniu w kształcie litery "M" Smile

Trzecie, Marek Smile

Kinga, sympatyczne imię Smile


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - FantaSmaGoria - 01-06-2011

sympatyczne, bo brzmi jak męskie? Big Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - RootsRat - 01-06-2011

(25-05-2011, 17:55)JoachimJoanna napisał(a): Witam Smile Po pierwsze: (jakby ktoś miał wątpliwości) jestem dziewczyną. Joachim to tylko taka ksywa, która wzięła się od mojej męskiej roli w podstawówce, ale to długa historia... Tongue. Moje prawdziwe imię to Asia. O więcej informacji sami możecie zapytacie jeśli was to interesuje Blush.

Ostrzegam!
Jeśli ktoś nazwie mnie Joasią zacznę gryźć! xD

No właśnie ja miałem wątpliwości, Joasiu... Big Grin


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - Johnie Er - 01-06-2011

Nie wiem czy jak męskie, nie mam takiego odczucia wobec tego imienia Oo

ale jak tam chcesz ;P


RE: Nicki i Imiona - czyli jak się zwiemy w Matrixie i w domu. - haniel - 07-06-2011

A moje Haniel, no od archanioła, spodobało mi się brzmienie. Wcześniej miałem RobercikJWR, bo jak byłem młodziutki, to sobie z kolegą graliśmy w coś tam i on był JakubekJWR, ale potem stwierdziłem, że takie jest bee. Imienia chyba pisać nie muszę Big Grin