Via Appia - Forum

Pełna wersja: Moje covery ;]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wrzucam kolejny cover piosenki Bakteryja Happysadu.

http://www.youtube.com/watch?v=bfNOaxWDc...ideo_title
Powiem tyle - świetna robota. Czekam na więcej.
Dzięki. Na profilu mam jeszcze więcej jak coś. Smile No niedługo coś będzie.

Konto usunięte

Dopóki nie idziesz w górę jest bosko Tongue

Denerwuje mnie tylko momentami, że zjadasz literki ("wszysko"), bądź śpiewasz "som". Ogólnie jest nieźle. Coraz lepiej dobierasz piosenki do siebie ;]
Kolejny cover z serii "amatorsko":

http://www.youtube.com/watch?v=TGSdZhDR4dk

Peace.
Wiesz kochana Duśko, ale słowo typu "som" to typowy żargon.

Piosenka ciekawa. Jak dobrze rozumiem, to sam je piszesz? Fajne. Mimo, że muzyka nie w moich klimatach to podobało mi się. Wink

Konto usunięte

(25-08-2011, 10:36)siloe napisał(a): [ -> ]Wiesz kochana Duśko, ale słowo typu "som" to typowy żargon.

Wiesz kochana Siloe, podaj mi przykłady solistów śpiewających "som". Wokalistów z karierą.
Cytat:Wiesz kochana Siloe, podaj mi przykłady solistów śpiewających "som". Wokalistów z karierą.

A to, że takich nie znam, oznacza, że takich nie ma? Nie mówiłam tu akurat o artystach, powiedziałam, że to wyrażenie jest typowym żargonem. Na Kaszubach np bardzo często używanym. W poprawnej polszczyźnie takie słowo nie występuje, ale w żargonach owszem. Czyż nie?

Cool

Konto usunięte

Yep, aczkolwiek mówimy o muzyce, a muzyka rządzi się swoimi prawami, czyż nie?
(25-08-2011, 10:36)siloe napisał(a): [ -> ]Piosenka ciekawa. Jak dobrze rozumiem, to sam je piszesz? Fajne. Mimo, że muzyka nie w moich klimatach to podobało mi się. Wink

To nie moje piosenki, to cover Happysadu a druga to czarny chleb i czarna kawa. Tongue

Konto usunięte

A. I Krystian, powiem Ci, że czarny chleb wyszedł Ci dobrze Smile

A dziękuje. Smile
Popracuje nad "som"

Konto usunięte

dzięki Smile
Szkoda, że to nie twoje piosenki. Byłoby ciekawiej. Wink
Mam jedna swoją. Spójrz w moj profil na YT. Piosenka dla nauczycieli jest moja.
Stron: 1 2