Moje covery ;]
#1
Wrzucam kolejny cover piosenki Bakteryja Happysadu.

http://www.youtube.com/watch?v=bfNOaxWDc...ideo_title
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#2
Powiem tyle - świetna robota. Czekam na więcej.
Odpowiedz
#3
Dzięki. Na profilu mam jeszcze więcej jak coś. Smile No niedługo coś będzie.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#4
Dopóki nie idziesz w górę jest bosko Tongue

Denerwuje mnie tylko momentami, że zjadasz literki ("wszysko"), bądź śpiewasz "som". Ogólnie jest nieźle. Coraz lepiej dobierasz piosenki do siebie ;]
Odpowiedz
#5
Kolejny cover z serii "amatorsko":

http://www.youtube.com/watch?v=TGSdZhDR4dk

Peace.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#6
Wiesz kochana Duśko, ale słowo typu "som" to typowy żargon.

Piosenka ciekawa. Jak dobrze rozumiem, to sam je piszesz? Fajne. Mimo, że muzyka nie w moich klimatach to podobało mi się. Wink
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#7
(25-08-2011, 10:36)siloe napisał(a): Wiesz kochana Duśko, ale słowo typu "som" to typowy żargon.

Wiesz kochana Siloe, podaj mi przykłady solistów śpiewających "som". Wokalistów z karierą.
Odpowiedz
#8
Cytat:Wiesz kochana Siloe, podaj mi przykłady solistów śpiewających "som". Wokalistów z karierą.

A to, że takich nie znam, oznacza, że takich nie ma? Nie mówiłam tu akurat o artystach, powiedziałam, że to wyrażenie jest typowym żargonem. Na Kaszubach np bardzo często używanym. W poprawnej polszczyźnie takie słowo nie występuje, ale w żargonach owszem. Czyż nie?

Cool
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#9
Yep, aczkolwiek mówimy o muzyce, a muzyka rządzi się swoimi prawami, czyż nie?
Odpowiedz
#10
(25-08-2011, 10:36)siloe napisał(a): Piosenka ciekawa. Jak dobrze rozumiem, to sam je piszesz? Fajne. Mimo, że muzyka nie w moich klimatach to podobało mi się. Wink

To nie moje piosenki, to cover Happysadu a druga to czarny chleb i czarna kawa. Tongue

„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#11
A. I Krystian, powiem Ci, że czarny chleb wyszedł Ci dobrze Smile

Odpowiedz
#12
A dziękuje. Smile
Popracuje nad "som"
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz
#13
dzięki Smile
Odpowiedz
#14
Szkoda, że to nie twoje piosenki. Byłoby ciekawiej. Wink
Nie wszyscy mogą być aniołami, ale każdy może być człowiekiem.

Odpowiedz
#15
Mam jedna swoją. Spójrz w moj profil na YT. Piosenka dla nauczycieli jest moja.
„Wydaję mi się, że większość z was widzę po raz pierwszy. Ale nie ma znaczenia, czy spotykam się ze starym czy nowym przyjacielem, ponieważ wierzę, że wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy jesteśmy ludźmi.”

Dalajlama XIV
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości