Via Appia - Forum

Pełna wersja: MANEKIN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2




Kupowałem jej piękne kwiaty
drogie czekoladki i białe kruki
pisałem wiersze miłosne o północy
grałem na gitarze i namiętnie śpiewałem
czułe kawałki Elvisa
wpatrzony bez pamięci w jej fiołkowe oczy

kiedy ją w końcu zapytałem
dlaczego ze mną jest
powiedziała mi lekko i bez zająknięcia
że umiem dobrze pieprzyć



25 kwietnia 2011
oj, nieładnie: blush: fuj, rety, och ... Taki jesteś ostry? Aż tak? Wiem, że jesteś ostry w swoich wierszach, ale ja bym tego słowa na p nie wstawił do wiersza. Można to trochę inaczej. Pierwsza zwrotka w porządku, może trochę zbyt banalnie, ale ... dobrze.
Och, jakie to słodkie. Podoba mi się. Zaskoczyłeś mnie mówiąc szerze. Spodziewałem się, że walniesz coś mocnego ale to przebiło wszystko. Świetne, daję 5/5. ;")
Fajnie, że czytaliście.
PozdrawiamSmile
Czytam sobie, czytam i myślę, jakie to jest uroczo romantyczne i nieprzesłodzone. Już myślałam, że to bardzo ładny wiersz miłosny, ale po ostatnim wersie otworzyłam usta ze zdziwienia! Mogłam się spodziewać, że coś wymyślisz, ale to było coś!

Lubię Twoje wiersze, zawsze mnie zaskakują. Klimat na mnie wpływa, podobają mi się ostre zakończenia. Utwór naprawdę dobry.
Mnie nic nie zaskoczyło. Tekst nie wzbudza we mnie żadnych odczuć. Powtarzasz się.
Pozdrawiam.
Dziękuję, Natalko!
Wpadaj, kiedy zechceszSmile
nie rozumiem, czemu wiersz zaczynasz wielką literą i jest to jedyna (oprócz nazwy własnej) wielka litera w wierszu, a kropki na końcu brak
to jak niemalże taki niezamknięty nawias - irytujące

treść zwyczajna, "białe kruki" śmieszą, bo nie do końca wiem, po co je tam wplotłeś, może po prostu jestem kretynem Smile
Thanx za czytankoSmile
(21-05-2011, 20:24)Liwaj napisał(a): [ -> ]nie rozumiem, czemu wiersz zaczynasz wielką literą i jest to jedyna (oprócz nazwy własnej) wielka litera w wierszu, a kropki na końcu brak

Zgadzam się. Myślę, że dobrze temu kawałkowi zrobi interpunkcja, aczkolwiek mam wrażenie, że masz gdzieś porady.

Wiersz dobry, aczkolwiek początek trochę przegadany. Pierwszą zwrotkę można spokojnie skrócić o kilka wersów. Sens zostanie zachowany, a wiersz przestanie się ciągnąć jak spaghetti.

A mi się podoba. Mocny kawałek,budowa w miarę okej,to samo słownictwo (aczkolwiek białe kruki faktycznie dziwnie brzmią). Pointa powala i tak ma być Tongue

4/5

Pozdrawaim
X
Bardzo dziękuję i miłego wieczoru życzęSmile
Miażdży mocna pointa, bolesne odkrycie zawiedzionego chłopaka, który uroił sobie, że jego miłość jest prawdziwa, idealizując osobę kobiety. Ile takich sytuacji widzi się w życiu...
Twarda poezja, bezlitosna.
Czasem nie lubię subtelności.
Dziękuję za wizytęSmile
Wypasiona pointa kładzie na łopatki i karze wyć głosem pełnym podziwu. Dwie różne części tego wiersza doskonale kontrastują i to jest cały pic. Rewelka. No o zaskoczeniu nie wspomnę. Najpierw pomyśałem, że to jakiś mdły utwór romantyczny, ale rzeczywistość zlitowała się nade mną.
Stron: 1 2