Via Appia - Forum

Pełna wersja: schizofrenia od dnia pierwszego [psychiczne]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurwa. Nie po oczach. Oczopląs. Krzyk. Gdzie jestem? Boże... Boże? Ślinotok. Śli... Nie umiem jeszcze powiedzieć.
Ej, ty. Wyjąłeś, wlożyłeś. Z wody, do wody. Gdzie ja jestem?
Jak ci to powiedzieć? Umarłem? Nie słuchasz, prawda? Jestem sam?

- Oto pani synek.
Pierdol się. Jestem głodny.


Pranie mózgu.


- Panie Janku, pańska matka przyszła. Wpuścić?

Nadal osuwam się ze szpitalnego łózka. Wstrzyknęli mi coś na uspokojenie. Widzę światła. Słyszę światła. Mamo, mamo chcę ci tyle powiedzieć.
Mamo, ja skądś to znam.

- Dostaniesz leki. Będzie dobrze.

Boże... Boże?
Włoż mnie, kurwa, spowrotem.
Te gwiazdki moim zdaniem nie są potrzebne, "enterki" zupełnie wystarczająco spełniają swoją funkcję. Ten dopisek "W szpitalu psychiatrycznym", to też bym wyrzuciła, czytelnik i tak domyśli. Nadmiar wielokropków.
Jedną "kurwę" jednak sugerowałabym usunąć, imho jest ich za dużo, ale to już takie moje widzimsie. Tyle z technicyzmów, pomijając kilka interpunkcyjnych drobiazgów.
Cytat:Widzę światła. Słyszę światła.
to jest świetne.
Jak dla mnie całość jest jasna i czytelna. Podoba mi się oszczędny zapis.
Pozdrawiam.
Oke, postaram się poprawić błędy. Dzięki za komentarz Smile
Słabe.
Silenie się na dość płytki egzystencjalizm, płytki, bo niezgłębiający niczego do końca, a jedynie dotykający tematu, o którym mniemam miałaś zamiar pisać - przerost formy nad nijaką treścią.
Wulgarność całości, rzucanie mięsem chyba, żeby sobie ulżyć, bezpodstawne, nieuzasadnione, mijające się z jakimkolwiek artystycznym celem, którego ewidentnie w tym tworku brak.
Jak dla mnie bardzo nieporadne i parodiujące w sposób nieudolny twardą prozę naturalistyczną.
Daleka droga przed Tobą, ale próbuj, czytaj i ucz się na własnych błędach.
Zgadzam się z mike. Słaby trochę ten tekst. I te przekleństwa... Podejrzewam, że chciałeś mocno zaakcentować wypowiedź bohatera. Jak dla mnie jednak okaleczyłeś tym tylko swój utwór.

Ocena:

1/10
Pozdrawiam Wink
Cytat:wlożyłeś
zgubiłaś kreskęBig Grin

Tekstowi czegoś brakuje. Nie do końca wiem czego. Tak jakby był nie do końca. Powinien być potężny, a jest jedynie mocny. Może chodzi o to, by bardziej jeszcze zagłębić się w umysł bohatera, może jest po prostu za krótki.
Mogę za to powiedzieć, że świetnie łączysz słowa. Jest w Twoich zdaniach coś chorego.
Pozdrawiam
Dzieks xD
Witam,
Ins dla mnie ok, jest dobrze szanuj se toBig Grin
Mam takie samo zdanie jak większość... Za dużo bluzgów w porównaniu z treścią, która jest według mnie zbyt miałka... Bardzo średnio. Czytając tekst miałem wrażenie, że czytam straszną amatorszczyznę, choć sam jestem biernym pajacem który sam za wiele naskrobać nie umie. No nie spodobało mi się i tyle.

Pozdrawiam.
Malb to chyba liczyć nie potrafisz. Bo z tego, co policzyłam 4:3.
Żarcik. Każdy ma prawo do własnej opinii.
Liczyłam się z tym, że raczej to nie trafi.