Via Appia - Forum

Pełna wersja: Rendery z Blendera 2.53
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Dawno mnie nie było, gdzie bywałem i co widziałem opowiem... kiedy indziej. A teraz przedstawiam kilka moich prac z krótkiej jak dotąd znajomości z Blenderem. Na przyszłość - wszystko ląduje też na mojej stronie na DeviantArt, więc jak ktoś ma konto, oceniajcie też tam.

Dragon's Claw

Crystal Blade 1

Crystal Blade 2

Crystal w 3 rzutach

Szpon w 3 rzutach

Bransoletka

nick na DevArt: olotocolo

Uuuu, ała, może lepiej miniaturki lub linki?

I ja się tam na tym nie znam, ale Nam się podobo.
Hmm... tylko, że właśnie nie wiem jak to zminiaturyzować, a linki trochę na sensie tracą
Czamu tracą? Toż to to samo, tylko w nowych okienkach, i nie przeraża po wejściu do tematu.
Ok zrobione

I jeszcze zapomniałem, filmik na youtube:

Dragon's Claw
Na grafice to ja nie bardzo się wyznaję, więc trudno mi tu cokolwiek oceniać, ale z tego co widzę, to nie odstaje od większości prac w tym programie, w sensie raczej pozytywnym. Długo już w tym dłubiesz, czy może dopiero zaczynasz?
Od około miesiąca, prace są w kolejności czasowej.
Uła panie. Też się kiedyś bawiłem blenderem,ale do pana to mam z 10 lat jeszcze : ) Bardzo profesjonalne grafiki szczególnie "Dragon's Claw".
Nie będę Panu mówić co i jak jest źle,bo się nie znam,jak dla mnie wszystko jest bum cyk cyk i cacy : )

Pozdrawiam
X

P.S.A do czego te piękne grafiki Smile?
A dziękować, dziękować

(14-02-2011, 12:38)Xorrez napisał(a): [ -> ]P.S.A do czego te piękne grafiki Smile?
W sumie tylko i wyłącznie dla fun-u. Miecz jest z mojego opowiadania, i zawsze chciałem zobaczyć go w 3D, drugi zaś jest pomysłem kolegi. Bransoletka to takie wyzwanie.


EDIT
zrobiłem właśnie coś nowego, i na devie się chyba spodobało:

Diament
Diament 2

Wiem, ze mogą wydawać się troszkę za mało "diamentowate" (odbicia wewnętrzne), ale to juz chyba wymaga koniecznie Yafray-a, który to nie chce ze mną współpracować.
Generalnie na grafice się nie znam, ale znam paru grafików. I w porównaniu do nich jeszcze dużo pracy przed tobą Big Grin
Widać, że to dopiero początki, ale z czasem będziesz nabierał doświadczenia i umiejętności. Wrzucaj tutaj swoje prace, bo mimo tego, że ja się nie znam, to i tak miło popatrzeć Smile
Może małe wskazówki jak się tym Blenderem obsługiwać?
UP

Ale ty do mnie, czy ja tobie? Wiem głupie pytanie ale jednak ;p

Jeżeli ja, to tak:
Nie wiem którą wersję masz, a używam 2.53
- podstawa do klawisze 7,1,3 które dają widok kolejno góra, przód, bok
- w opcjach można ustawić, a może fabrycznie jest, żeby po wciśnięciu kółka myszy obracać, dobra rzecz (trzymasz i przesuwasz mysz)
- Shift + kółko, przesuwanie kamery
- lewy ustawia punkt to dodawanie obiektów (meshy, choć można rożnie, ja korzystam z meshy)
- TAB to tryb edycji, wtedy widać punkty, krawędzie i ściany obiektu i można nimi poruszać
- R - rotacja

to tak na początek, na youtube jest też poradnik super3boya
Ok. Dzięki Wink. O to mi chodziło Big Grin.
Nowy render !!!

Katana

jeszcze chyba nie w pełni skończony, ale czekam na uwagi. Zauważcie, ze pochwa ma strukturę drewna z lekkim odbiciem. Niestety nie widać dobrze rękojeści, bo tam tez jest ciekawy materiał skórzany.
Całkiem niezły,aczkolwiek poprzednie mi się trochę bardziej podobały : )
Stron: 1 2 3