Via Appia - Forum

Pełna wersja: Rendery z Blendera 2.53
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kolejne rzuty:

Katana - na ostrze

Katana - na rękojeść

Oceniajcie, poprwiajcie
Ok, jest nowa wersja:

KATANA - wersja blisko-koncowa
(25-02-2011, 18:57)naxster napisał(a): [ -> ]Ok, jest nowa wersja:

KATANA - wersja blisko-koncowa

Wersja bardzo dobra,mi się podoba Tongue Jedyne czego bym się przyczepił to to,że hmm na końcu rękojeść przebija przez to zakończenie rękojeści o.

Pozdrawiam
X
Ok, zmieniłem dość sporo, przy okazji znalazłem też jak wyrzeźbić coś w głowini (?) bez padnięcia programu

KATANA - zmiany
Nowa ciekawostka, randomowe kółka z różnymi efektami.

Kółka
Niezłe,niezłe. Nie myślałeś o robienie jakiś grafik na zamówienie? Nieźle można na tym zarobić,a Tobie bardzo dobrze idzie w blenderze.

Co do obrazka:ogólnie bez zarzutu,szacun Tongue Tylko taka czerwona płaszczyzna w lewym,dolnym rogu imho dziwnie wygląda,ale jak rozumiem to miał być pierścień : )

Czekam na następne prace.

Pozdrawiam
X
A ja ci powiem, że zarąbiste. Bardzo mi się podobają. Zwłaszcza ten czerwony. Idealny dla mojej wampirki Big Grin
Ten czerwony, to pierścień w szklanym pierścieniu, takim jak w oddali widać. Grafika na zamówienie... może kiedyś, w sumie w tym kierunku idę.

siloe: po chwili zastanowienia muszę się spytać: czerwony pierścień czy miecz?
Twoje ostrza robią miażdżące wrażenie.
Znać rękę znawcySmile
Dzięki!
Spoko, mnie czasem nosi, żeby zrobić sobie kolekcję noży i bagnetów.
Patrząc na twoje, aż coś mnie targaSmile
Hmmm, całkiem całkiem, szczególnie jak na początki
Hmmm, całkiem przypadła mi do gustu szczególnie jedna z tych prac - bransoletka.
Artychryst: No właśnie to moja ulubiona, a co ciekawe zauważyłem, że najbardziej podobają się miecze... Ale one za to mają świetne projekty, nie ;p
Nowe dzieło, tym razem mała scenka, słoneczny dzień w chmurach

Work In Progress, dodatkowo w mniejszej niż normalnie rodzielczości

Scenka
Fantastyczna kolorystyka i ujęcie, przypominające najlepsze malarstwo.
widać, że znasz się na rzeczy.
Bardzo miły feeling całości.
Stron: 1 2 3