Via Appia - Forum

Pełna wersja: logowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z logowaniem na inkaustusa. Wpisuję normalnie login i hasło, pokazuje mi komunikat, że zostałam zalogowana, ale jak pokazuje się z powrotem strona, to jakoś nie jestem. nieraz muszę ponawiać próby kilkanaście razy, zanim dostanę się na stronę. Z Żadnym innym forum nie mam takiego problemu. Sad.

siala
Księżniczko, zwróć uwagę przy logowaniu w jaki link weszłaś.

Czy weszłaś jako
Kod PHP:
inkaustus.pl 
czy jako
Kod PHP:
www.inkaustus.pl 
To jest różnica dla systemu.

Używaj tylko tego drugiego z przedrostkiem www, wtedy sesja użytkownika będzie poprawnie obsługiwana.

Ponadto jeżeli ktoś ma ciągłe problemy z logowaniem/wylogowaniem, a używa przedrostka WWW, to polecam wyczyścić ciasteczka (ang. cookies) w przeglądarce, którą używacie. 1000 i 1 poradników jak to zrobić znajdziecie poprzez Google. Niekiedy aktualizujemy skrypt i mogą dojść zmiany w sesjach. Wtedy ciasteczka trzeba po prostu wyczyścić, aby ponownie je zapełnić informacjami.
o, działa! Dzięks! SmileSmile
To świetnie Smile Topic zostawiam, jakby ktoś kiedyś miał podobne problemy Wink

Ponadto postaram się wprowadzić automatyczne uzupełnianie linku na przyszłość Wink Póki co, trzeba się po prostu pilnować.
A... To by wiele tłumaczyło, czemu ostatnio logując się z cudzego komputera, byłam zalogowana, a jakoby nie zalogowana... Rolleyes