logowanie
#1
Mam problem z logowaniem na inkaustusa. Wpisuję normalnie login i hasło, pokazuje mi komunikat, że zostałam zalogowana, ale jak pokazuje się z powrotem strona, to jakoś nie jestem. nieraz muszę ponawiać próby kilkanaście razy, zanim dostanę się na stronę. Z Żadnym innym forum nie mam takiego problemu. Sad.

siala
Odpowiedz
#2
Księżniczko, zwróć uwagę przy logowaniu w jaki link weszłaś.

Czy weszłaś jako
Kod PHP:
inkaustus.pl 
czy jako
Kod PHP:
www.inkaustus.pl 
To jest różnica dla systemu.

Używaj tylko tego drugiego z przedrostkiem www, wtedy sesja użytkownika będzie poprawnie obsługiwana.

Ponadto jeżeli ktoś ma ciągłe problemy z logowaniem/wylogowaniem, a używa przedrostka WWW, to polecam wyczyścić ciasteczka (ang. cookies) w przeglądarce, którą używacie. 1000 i 1 poradników jak to zrobić znajdziecie poprzez Google. Niekiedy aktualizujemy skrypt i mogą dojść zmiany w sesjach. Wtedy ciasteczka trzeba po prostu wyczyścić, aby ponownie je zapełnić informacjami.
Odpowiedz
#3
o, działa! Dzięks! SmileSmile
Odpowiedz
#4
To świetnie Smile Topic zostawiam, jakby ktoś kiedyś miał podobne problemy Wink

Ponadto postaram się wprowadzić automatyczne uzupełnianie linku na przyszłość Wink Póki co, trzeba się po prostu pilnować.
Odpowiedz
#5
A... To by wiele tłumaczyło, czemu ostatnio logując się z cudzego komputera, byłam zalogowana, a jakoby nie zalogowana... Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości