Via Appia - Forum

Pełna wersja: Fotografie Mirronda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czyli fotki z wakacji w Medulinie (Chorwacja). Będe wrzucał więcej... z czasem Big Grin


Bardzo ładny zamek gdzieś w Słowenii.
- Swoją drogą nawet nie wiem, jak się nazywa. Zdjęcie zrobione z okna samochodu podczas jazdy Big Grin

Piękne góry. - Zdjęcie zrobione na postoju, podczas pojazdu na baaardzo wysoką górę w południowej Słowenii.

Jeziorko - Aż chciałoby się wskoczyć... szkoda że przez Słowenię tylko przejeżdżalismy, w drodze do Chorwacji Sad

Nurek - Zgadnijcie kto to Smile

Krabik - Uwaga na palce Big Grin
Mirrond, nie będę słodzić powiem jak to widzę Big Grin

zamek ładny, ale kadr nie ten- jakby był prosty byłby znośniejszy.
góry faktycznie spoko, jak na zdjęcie zrobione z samochodu to jest jak najbardziej spoko.
Jeziorko NIE- barierka, kadr, w ogóle to niczego nie przedstawia.
Krab i nurek- rewelacja! Pokaż więcej takich zdjęć! pokaż zdjęcia stacjonarne, nie z samochodu!
A tak przy okazji to gdzie byłeś w Chorwacji? Którędy przez Słowenię jechaliscie, że masz takie zdjęcia? Ja nigdy nie widziałam tego, byłam nawet ostatnio w okolicach Splitu, za kilka dni wyruszam w okolice Makarskiej.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=588 i http://truskawkova.digart.pl/
Wjedź do Słowenii od Austrii (przez taki dłuugi tunel), skręc na Jasienicę i wpisz w GPS-a Medulin (to w chorwacji)ale ustaw tak, żeby omijać drogi płatne. Aczkolwiek trasy nie poleca Sad
Dobra, jak będe miał czas to wstawię kilka kolejnych... podwodnych zdjęć.
Nie, nie tylko podwodnych, wstawiaj różne! Ale te podwodne mi się najbardziej podobały. Nurkujesz tak profesjonalnie? Z całym ekwipunkiem?

A Medulin... Hmmm to jest na północy?
Ja jak jeżdżę to jedziemy przez Czachy i Austrię(tam mamy winiety) omijamy autostradę w Słowenii(bo 10 km tamtędy jedziemy, a płaci się 35 Euro) i do Chorwacji na południe Dalmacji. Tamte rejony jak najbardziej polecam Wink
Kawał profesjonalnej fotografii!
Piękne ujęcia, wykonane jak należy.
Krabik the bestSmile
Zamek - aż zgrzyta, nienawidzę krzywych horyzontów. To zdecydowanie nie mój styl.
Góry - i owszem, mają coś w sobie. Góry jako takie uwielbiam, a trudno zepsuć taki ładny widok. Smile
Jeziorko - robione chyba z okna samochodu, to samo co w pierwszym. Widok może i ładny, ale kadr pozostawia wiele do życzenia.
Nurek - rozbił mnie normalnie. Big Grin
Krab - krab jak krab. Fascynujące stworzenie, ale zdjęcie takie sobie.
chyba tyle co mam do powiedzenia. Smile
Pozdrawiam
Kasandra