Fotografie Mirronda
#1
Czyli fotki z wakacji w Medulinie (Chorwacja). Będe wrzucał więcej... z czasem Big Grin


Bardzo ładny zamek gdzieś w Słowenii.
- Swoją drogą nawet nie wiem, jak się nazywa. Zdjęcie zrobione z okna samochodu podczas jazdy Big Grin

Piękne góry. - Zdjęcie zrobione na postoju, podczas pojazdu na baaardzo wysoką górę w południowej Słowenii.

Jeziorko - Aż chciałoby się wskoczyć... szkoda że przez Słowenię tylko przejeżdżalismy, w drodze do Chorwacji Sad

Nurek - Zgadnijcie kto to Smile

Krabik - Uwaga na palce Big Grin
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#2
Mirrond, nie będę słodzić powiem jak to widzę Big Grin

zamek ładny, ale kadr nie ten- jakby był prosty byłby znośniejszy.
góry faktycznie spoko, jak na zdjęcie zrobione z samochodu to jest jak najbardziej spoko.
Jeziorko NIE- barierka, kadr, w ogóle to niczego nie przedstawia.
Krab i nurek- rewelacja! Pokaż więcej takich zdjęć! pokaż zdjęcia stacjonarne, nie z samochodu!
A tak przy okazji to gdzie byłeś w Chorwacji? Którędy przez Słowenię jechaliscie, że masz takie zdjęcia? Ja nigdy nie widziałam tego, byłam nawet ostatnio w okolicach Splitu, za kilka dni wyruszam w okolice Makarskiej.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie http://www.inkaustus.pl/showthread.php?tid=588 i http://truskawkova.digart.pl/
"Opinie tworzą nie najmądrzejsi, lecz najgadatliwsi"

Władysław Biegański

Odpowiedz
#3
Wjedź do Słowenii od Austrii (przez taki dłuugi tunel), skręc na Jasienicę i wpisz w GPS-a Medulin (to w chorwacji)ale ustaw tak, żeby omijać drogi płatne. Aczkolwiek trasy nie poleca Sad
Dobra, jak będe miał czas to wstawię kilka kolejnych... podwodnych zdjęć.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#4
Nie, nie tylko podwodnych, wstawiaj różne! Ale te podwodne mi się najbardziej podobały. Nurkujesz tak profesjonalnie? Z całym ekwipunkiem?

A Medulin... Hmmm to jest na północy?
Ja jak jeżdżę to jedziemy przez Czachy i Austrię(tam mamy winiety) omijamy autostradę w Słowenii(bo 10 km tamtędy jedziemy, a płaci się 35 Euro) i do Chorwacji na południe Dalmacji. Tamte rejony jak najbardziej polecam Wink
"Opinie tworzą nie najmądrzejsi, lecz najgadatliwsi"

Władysław Biegański

Odpowiedz
#5
Kawał profesjonalnej fotografii!
Piękne ujęcia, wykonane jak należy.
Krabik the bestSmile
Odpowiedz
#6
Zamek - aż zgrzyta, nienawidzę krzywych horyzontów. To zdecydowanie nie mój styl.
Góry - i owszem, mają coś w sobie. Góry jako takie uwielbiam, a trudno zepsuć taki ładny widok. Smile
Jeziorko - robione chyba z okna samochodu, to samo co w pierwszym. Widok może i ładny, ale kadr pozostawia wiele do życzenia.
Nurek - rozbił mnie normalnie. Big Grin
Krab - krab jak krab. Fascynujące stworzenie, ale zdjęcie takie sobie.
chyba tyle co mam do powiedzenia. Smile
Pozdrawiam
Kasandra
aortograficzna, ainterpunkcyjna estetka - to ja.
konstruktywna krytyka to podstawa, więc lubię się czepiać. Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości