Via Appia - Forum

Pełna wersja: Nowa szata forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuje ankietę odnośnie nowego wyglądu forum. Czy dostosować kolor belek do starego designu (brązowego). Czy zrobić nowy niebieski design.
Kusząca wydaje się możliwość dostosowania desingu do niebieskich belek. To znacznie mniej roboty... Nie mniej jednak pozostaje, jak przystosować nasze logo w ciepłych, złoto - beżowych kolorach do chłodnego niebieskiego layoutu?
Jestem za pozostaniem przy starym kolorze belek! Obecny kolor jest dość agresywny, wręcz kłóci się z tłem - jest zbyt intensywny, niemal "kłuje" w oczy. A nawet jeżeli z przyczyn technicznych trudno będzie powrócić do starej szaty to nw. kolor winien być zdecydowanie łagodny, stonowany i w ciepłym odcieniu.

PS. A może jest potencjalna możliwość by każdy użytkownik mógł sobie, każdy na własnym urządzeniu kolorystycznie dostosować wizerunek forum wg. swych upodobań? Tak samo z przyczyn estetycznych byłbym też za tym by nie posiadający awatara nie mieli żadnej ramki z zarysem wizerunku.

Dobrze że dodaliscie nw. funkcję - przekreślanie. Ułatwi to recenzowanie utworów. Dzięki.
Też w sumie jestem za tym, żeby wrócić do dawnej kolorystyki. Możliwe, że zmodyfikuję w stosunku do starej wersji jedynie niektóre ikonki.

Hmm nad tym "awatarem zastępczym" popracuję. Ale nie obiecuję że go z kod wyeliminuję, choć postaram się, by było tam ewentualnie puste miejsce.

Co zaś do możliwości wyboru.... No cóż wtedy trzeba by zrobić wiele stylów a ja mam tylko dwie ręce Wink.
Myślałem o zmianie avatara. Na starym forum mógł mieć wymiary 200x200 pikseli. Teraz 80x100.
Czy wielkością tą da się sterować? Tak by było jak w starej wersji?
Bo obawiam się, że jak zmienię i efekt wizualny mnie nie zadowoli to nie będę miał możliwości powrotu do starego avatara.