Ankieta: Jaki kolor powinno mieć forum?
Ankieta jest zamknięta.
Brązowy design (po staremu, dostosować belki do starego tła)
75.00%
3 75.00%
Niebieski design (dostosować tło do nowych belek)
0%
0 0%
Wszystko mi jedno
25.00%
1 25.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Nowa szata forum
#1
Lightbulb 
Proponuje ankietę odnośnie nowego wyglądu forum. Czy dostosować kolor belek do starego designu (brązowego). Czy zrobić nowy niebieski design.
Odpowiedz
#2
Kusząca wydaje się możliwość dostosowania desingu do niebieskich belek. To znacznie mniej roboty... Nie mniej jednak pozostaje, jak przystosować nasze logo w ciepłych, złoto - beżowych kolorach do chłodnego niebieskiego layoutu?
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Jestem za pozostaniem przy starym kolorze belek! Obecny kolor jest dość agresywny, wręcz kłóci się z tłem - jest zbyt intensywny, niemal "kłuje" w oczy. A nawet jeżeli z przyczyn technicznych trudno będzie powrócić do starej szaty to nw. kolor winien być zdecydowanie łagodny, stonowany i w ciepłym odcieniu.

PS. A może jest potencjalna możliwość by każdy użytkownik mógł sobie, każdy na własnym urządzeniu kolorystycznie dostosować wizerunek forum wg. swych upodobań? Tak samo z przyczyn estetycznych byłbym też za tym by nie posiadający awatara nie mieli żadnej ramki z zarysem wizerunku.

Dobrze że dodaliscie nw. funkcję - przekreślanie. Ułatwi to recenzowanie utworów. Dzięki.
Odpowiedz
#4
Też w sumie jestem za tym, żeby wrócić do dawnej kolorystyki. Możliwe, że zmodyfikuję w stosunku do starej wersji jedynie niektóre ikonki.

Hmm nad tym "awatarem zastępczym" popracuję. Ale nie obiecuję że go z kod wyeliminuję, choć postaram się, by było tam ewentualnie puste miejsce.

Co zaś do możliwości wyboru.... No cóż wtedy trzeba by zrobić wiele stylów a ja mam tylko dwie ręce Wink.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#5
Myślałem o zmianie avatara. Na starym forum mógł mieć wymiary 200x200 pikseli. Teraz 80x100.
Czy wielkością tą da się sterować? Tak by było jak w starej wersji?
Bo obawiam się, że jak zmienię i efekt wizualny mnie nie zadowoli to nie będę miał możliwości powrotu do starego avatara.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości