Via Appia - Forum

Pełna wersja: ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ebola jakaś w poezji? Kwarantannę macie?
Myślę Mirku, że to nie Ebola, i nie zabije nam forum. Fakt wynikły duże trudności, no powiedzmy zapaść forum, do winy za którą ja w tej chwili pełniący obowiązki admina też ponoszę odpowiedzialność. W każdym razie mam nadzieję , że zapaść już za nami i Ty, jak również inni pomożecie z niej szybko wyjść.
Kochany elektryku. Z takim przyszłościowym zawodem, z takimi polskimi konotacjami - korki wykręciłeś?!Dodgy
Nie, to ja, jako znany ekstremista antypoetyczny i przeciwnik dotychczasowej administracji forum wysadziłem w powietrze elektrownię zasilającą tą część forum poprzez energię życiową ukradzioną użytkownikom (co jest przyczyną takiej małej obecności na forum - bo wszystkich wyssało), ale już jest naprawiona. I przestawiliśmy ją na węgiel. Więc tak ogólnie jest już fajnie.
Mętne tłumaczenie, jak nie przymierzając poezja współczesna, ale przyjmuję (bo jakie mam wyjście!).
Żadne, bo jak nie przyjmiesz, to złożę cię w ofierze Kotu, Wielkiemu Przedwiecznemu.
Historia zatoczyła koło. Znowu stosy i ofiary w imię wiary w mruczka (tym razem Ziraat w wersji Greenpeace). Czuję swąd przypalonego mięsa drogi Wielki Ekstremisto, Eksterminatorze i Destruktorze.:Undecided
Paks panowie. Elektrownia działa, ale nie z węgla, tylko źródeł odnawialnych Smile. Wszak energia każdego z userów tu się powinna odnawiać.
Innymi słowy - zielony terror wkroczył na VA.
O wa.. Jasne że tak, a miałeś co do tego jakieś złudzenia.
Dotychczas inaczej rozumiałem określenie zielony terror Tongue
To kwestia horyzontów intelektualnych. Ja mam na przykład szerokie horyzonty, ale wąskie perspektywy.Blush
To raczej kwestia Zielonych, czy kojarzą się z uciskiem i terrorem :d