?
#1
Ebola jakaś w poezji? Kwarantannę macie?
Odpowiedz
#2
Myślę Mirku, że to nie Ebola, i nie zabije nam forum. Fakt wynikły duże trudności, no powiedzmy zapaść forum, do winy za którą ja w tej chwili pełniący obowiązki admina też ponoszę odpowiedzialność. W każdym razie mam nadzieję , że zapaść już za nami i Ty, jak również inni pomożecie z niej szybko wyjść.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#3
Kochany elektryku. Z takim przyszłościowym zawodem, z takimi polskimi konotacjami - korki wykręciłeś?!Dodgy
Odpowiedz
#4
Nie, to ja, jako znany ekstremista antypoetyczny i przeciwnik dotychczasowej administracji forum wysadziłem w powietrze elektrownię zasilającą tą część forum poprzez energię życiową ukradzioną użytkownikom (co jest przyczyną takiej małej obecności na forum - bo wszystkich wyssało), ale już jest naprawiona. I przestawiliśmy ją na węgiel. Więc tak ogólnie jest już fajnie.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#5
Mętne tłumaczenie, jak nie przymierzając poezja współczesna, ale przyjmuję (bo jakie mam wyjście!).
Odpowiedz
#6
Żadne, bo jak nie przyjmiesz, to złożę cię w ofierze Kotu, Wielkiemu Przedwiecznemu.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#7
Historia zatoczyła koło. Znowu stosy i ofiary w imię wiary w mruczka (tym razem Ziraat w wersji Greenpeace). Czuję swąd przypalonego mięsa drogi Wielki Ekstremisto, Eksterminatorze i Destruktorze.:Undecided
Odpowiedz
#8
Paks panowie. Elektrownia działa, ale nie z węgla, tylko źródeł odnawialnych Smile. Wszak energia każdego z userów tu się powinna odnawiać.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#9
Innymi słowy - zielony terror wkroczył na VA.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#10
O wa.. Jasne że tak, a miałeś co do tego jakieś złudzenia.
corp by Gorzki.

[Obrazek: Piecz1.jpg]
Odpowiedz
#11
Dotychczas inaczej rozumiałem określenie zielony terror Tongue
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz
#12
To kwestia horyzontów intelektualnych. Ja mam na przykład szerokie horyzonty, ale wąskie perspektywy.Blush
Odpowiedz
#13
To raczej kwestia Zielonych, czy kojarzą się z uciskiem i terrorem :d
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości