Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witaj Danae
#16
Do usług Big Grin Podobno świetnie zwalczam złe samopoczucie, nerwobóle i doły wszelakie Big Grin
Odpowiedz
#17
Może zaczniesz się sprzedawać w tabletkach? Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#18
Teraz to mnie już wykończyłaś... śmiechem.
Kielce. Cmentarz Stary. Ul. Ściegiennego. Kwatera 26/150.
Pól tabletki na wiadro wody? Confused
Odpowiedz
#19
A ja dalej będę twierdził, że ostatnia jest zbędna, domówienie, chociaż wychodzę z błędnego zapewne założenia, że każdy zna podstawy mitów greckich...
Odpowiedz
#20
Heh... Mirek, zapalę świeczkę, jeśli będę gdzieś w okolicy (raczej nie będę,bo mam ważniejsze sprawy hehe.... ) Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#21
Dokładnie tak jest, Marcinie.
I nie są to takie podstawy. Ja nie bardzo mogłem sobie przypomnieć, która tak została zapłodniona, choć pamiętałem, że taki fakt miał miejsce.
To jest erotyk, Mirando. Problemem może być tylko umiejscowienie stref erotogennych.
Odpowiedz
#22
Jakie pół? Jedna i popijamy obficie: kubik do dwóch,
koniecznie przegotowanej i bez bąbelków.
Odpowiedz
#23
Toyka jako antydepresant... Big Grin
Między sufitem, podłogą, ścianami itd... Angel
Odpowiedz
#24
No, masz tu chętną do zapłodnienia.... Pijcie, bawcie się... Cudownie, jak się ludzie kochają..
Powodzenia Smile
Zaprosicie Mirandę na ślub? Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#25
Oczywiście, że nie. SmileBędzie mowa o zapłodnieniu, a to poważne sprawy dla fachowców. Angel
Odpowiedz
#26
Wredusie Smile
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#27
Znasz powiedzenie o tych, co sieją wiatr?
Pomyśl najpierw, zanim coś napiszesz. Blush
Odpowiedz
#28
MIrku, ogólnie od razu było czuć, że to jest, albo ma/miał być erotyk. No, tygrysy, a zwłaszcza urodzeni pod jedynym normalnym znakiem (czyli Rekiny....), a do tego myślący, bo nie wierzący w horoskopy, łapią o co ... ta gra, gdy się czyta i widzi  takie cosie i cósie jak;

będziesz/ we mnie  czy   pomiędzy rozwartością/ rozgrzanego ciała


Bierz mnie, będzie wspaniale Obsyp mnie złotym deszczem "- znana fraza z hitu, chociaż podejrzewam, że może nie tyle sam autor tekstu, co wielu fanów nie jarzy aluzji (Autor tegoż "kawałka" nie wypowiadał się w tej kwestii więc... odpuśćmy mu, wierząc, że ... wie o co kaman ze złotym deszczem i ... subtelnie edukuje wielbicieli). U  Ciebie Mirosławie, jest ciepły deszcz, a o nim już wyjaśniano dla postronnych (śledzących tyn dyskurs) wyżej... 

I tak myślę, że na edukacji, ubranej w erotyk- nie powiem miły--- się skończyło. Zaciekawiała mnie aluzja do 'planetoidy, choć ujęta "ciałem astralnym". Tu mogło się coś, nadal nie uciekając od erotyku, zacząć.  Mnie tu brakuje odniesienia do malarstwa--- najlepiej między Tintorettem a Guciem Klimtem - choć i więcej by się znalazło z klasyki malarstwa. A że patrzenie w gwiazdy i w sztukę to zawsze dobry afrodyzjak... to i ... no... Ok, ciało astralne czasami łapie niektóre 'poszukujące' damy, o specyficznej wrażliwości (grunt, aby ... odpowiadały pewnym warunkom "wizualno-intelektualnym"... dobra, zamykam nawias, bo choć lubię "nawiasy bioder, to.... jeszcze znowu się wpis...  zosiemnastkuje...).
 Mirku, mnie się wydaje, że warto ten utwór dopieścić, jak kobietę... wejść w niego głębiej. Mam nadzieję, że ... że to możliwe, bo ja tu widzę materiał... Tak, można powiedzieć utwór gotowy, ale ...  wolałbym jednak oceniać coś o wiele 'mocniejszego", przykuwającego, wymagającego, na co- wierzę- Autora stać. Nie, nie muszę wierzyć, wystarczy, że się Autorowi zachce--- i go "weźmie". Tak swoją drogą- nawiązanie do obrazów wcale nie musi od razu być ekfrazą , ba nawet bym sugerował tego unikać, bo zepsuje całkiem ciekawy szkielet utworu, który już jest... styknie ... umiejętny balans... na rozmaitościach z "Danae"... 

Czyli? No, podobiuje mi się tak sobie, ale ... może być naprawdę ciekawie... Dlatego? Nie zostawię oceny, a ... poczekam, aż utwór--- czy tu, czy w innej wersji - potem?- pojawi się i ... kopnie, bym pozostał przy nim i ... wielokrotnie wracał (podglądać erotyk ---- jak dziecko przez dziurkę od klucza rodziców w trakcie ... "rozmowy")...

Ave ArS. 
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#29
(19-02-2018, 20:59)mirek13 napisał(a): Znasz powiedzenie o tych, co sieją wiatr?
Pomyśl najpierw, zanim coś napiszesz. Blush

Znam, i możesz sobie robić co chcesz. I nie mam zamiaru myśleć.
W dupie mam myślenie.
Kocham i jestem kochana.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#30
Danae została zapłodniona przez Zeusa który na tę okoliczność zmienił się w złoty deszcz ( bo ona akurat była uwięziona w spiżowym ) i jak już ten teges Zeus zrobił co trza to sie urodził Perseusz Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości