Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pseudopedagogika
#1
postępowa pedagogika
bardzo się trudzi
niszczy szkołę i rodzinę
robiąc głąbów z ludzi
#2
Ludzie o ciasnych poglądach kierują się nacjonalizmem czyli poczuciem świadomości narodowej wynosząc własny naród nad inne. Powiedzenie typu ,,‚Ma rację czy błądzi, jednak to moja ojczyzna’”. świadczy o ograniczonym myśleniu
#3
Mam pytanie, czy ty stworzyłeś ten temat tylko po to, by wrzucać tutaj jakieś posty polityczne? ... to mi zakrawa na podwójne postowanie i to w najgłupszy możliwy sposób.
Cała moja twórczość, z której jestem zadowolony:
Na zwłokach Imperium[fantasy]
I to jest dokładnie tak smutne jak wygląda.

Komentuję fantastykę, miniatury i ewentualnie publicystykę, ale jeśli pragniesz mego komentarza, daj mi znać na SB/PW. Z góry dziękuję za kooperacje Tongue
#4
(20-07-2016, 11:53)Mirrond napisał(a): Mam pytanie, czy ty stworzyłeś ten temat tylko po to, by wrzucać tutaj jakieś posty polityczne? ... to mi zakrawa na podwójne postowanie i to w najgłupszy możliwy sposób.



Są to przemyślenia w miniaturze, nie zajmuję się agitacją politycznąSmileSmile
#5
skrobipiórku. wiemy, że jesteś przemądry i chcesz się tą przemądrością dzielić. ale czemu akurat na forum literackim? w dziale "twórczość"? to nie jest miejsce do tego. jedynie irytujesz Sad
#6
(20-07-2016, 17:03)miriad napisał(a): skrobipiórku. wiemy, że jesteś przemądry i chcesz się tą przemądrością dzielić. ale czemu akurat na forum literackim? w dziale "twórczość"? to nie jest miejsce do tego. jedynie irytujesz Sad

Dajesz do zrozumienia że nie pasuję do towarzystwa?

Mam dwa wyjścia, opuścić z płaczem forum albo coś nadal ,,skrobać'' w wydzielonym przez was miejscu. Uwierz- nie chcę być dla was intruzem czy nachalnymConfused
#7
nic nie mówiłem o nachalności, spokojnie. skrob sobie gdzieś w luźnych działach, a nuż się ktoś tym zainteresuje. tutaj szukamy czegoś innego, z szeroko pojętej literatury amatorskiej, naszej własnej czyli. tymczasem wchodzę a tu bam. złote myśli skrobipiórka pod przykrywką. trochę próżne.
#8
(20-07-2016, 21:52)miriad napisał(a): nic nie mówiłem o nachalności, spokojnie. skrob sobie gdzieś w luźnych działach, a nuż się ktoś tym zainteresuje. tutaj szukamy czegoś innego, z szeroko pojętej literatury amatorskiej, naszej własnej czyli. tymczasem wchodzę a tu bam. złote myśli skrobipiórka pod przykrywką. trochę próżne.

też mam nadzieję że ktoś poważniejszymi sprawami się zainteresujeConfused


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości