Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prawdy spisane.
#1
Rainbow 


____
postrzelony ptak lata stosunkowo krócej od ptaka niepostrzelonego

____
ptaki schodzą na noc z nieba na ziemię, żeby odpocząć

____
wielu ludzi żyje bez świadomości, że ptaki towarzyszą nam przez całe życie

opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#2
Interesujące... Wink Nie zdawałam sobie z tego sprawy. Nawet o tym nie myślałam. Dziękuję za uświadomienie Big Grin Nie wiem do końca o co z tym wszystkim chodzi... Może chciałaś zwrócić na to uwagę? Interesujesz się ptakami?
Agrippa Von Nettesheim
Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzlot myśli, a gdy trzeba, pobudza do walki.
Odpowiedz
#3
Będzie seria?
W sumie nie ma co się rozpisywać, chociaż zastanawiałam się przez moment nad zamianą tych kresek na coś innego.
Takie po prostu, podoba mi się. Końcówka skojarzyła mi się z filmem dokumentalnym (nie pytaj, dlaczego).
Odpowiedz
#4
Cytat:Będzie seria?
mam nadzieję że będzie
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#5
Ja też nie ogarniam. Wymyślone cytaty, ale jaki w nich sens? Takie rzeczy chyba, które się wie.
Odpowiedz
#6
Ni cholery nie skumałem, o co biega w tekście powyżej. Nie na mój mały rozumek, niestety. Za to zdjęcie bardzo ładne, choćby z tego powodu warto było się zainteresowaćSmile
Odpowiedz
#7
Nie wiem o co chodzi w tym tekście. Każdy wie chyba o tym co napisałaś. Jak włączyłam i przeczytałam to pomyślałam, że to jakiś żart wstawiać na forum takie coś! Krótkie z informacjami zbędnymi i niepotrzebnymi. Reszta Twoich opowiadań jest ok nie twierdzę, że nie i nie chcę być nie miła ale to...
Oceniam szczerze , mnie proszę także oceniać szczerzę .
Odpowiedz
#8
Rainbow 
___
psy nie szczekają na przygnębione osoby*

___
pies, słysząc skomlenie innego psa, będzie go szukał**

___
właściciel jest najmniej interesującą rzeczą na spacerze***

____
*głupi pies obszczeka nawet lwa
**chyba, że skomlenie ustanie
***nawet, kiedy znajduje się w posiadaniu ulubionych przysmaków lub zabawek pupila

opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#9
A jak przygnębioną osobą będzie złodziej? Wink

Podoba mi się takie spojrzenie.
Nadal jestem zdania, że te miniaturki powinny być razem, w jednym miejscu.
Wtedy będzie wyraźniej widoczne, o co chodzi, a błędów w każdym z osobna i tak nie ma za bardzo jak wytykać, bo nie ma.
Pozdrawiam i czekam na kolejne.
Odpowiedz
#10
Połączone.
Odpowiedz
#11
hmm... usiłujesz być na siłę dowcipna i tylko czasem Ci wychodzi
[Obrazek: sygnatka.png]
Odpowiedz
#12
Tego z ptakami nie ogarniam, ale jak wiemy z wiersza ty masz pierzaki w domciu, także ogarniasz więcej xD
A to z psami to cała prawda. Głupi to jest pies sąsiada, który codziennie o 9 rano szczeka na koty. Dzięki czemu po pół godziny snu jestem brutalnie budzony. Powinno być jak na końcu "Joba", gdzie Borys Szyc ściszył psa xD
Jak ludzie skamlą to nikt ich nie idzie szukać. W sumie nawet dobrze, byłoby znacznie więcej napaści i kradzieży xD
A na spacerze najciekawsze są biegające suczki xDDD
to be a struggling writer first you need to know how to struggle
Odpowiedz
#13
Cóż... Tego pierwszego tekstu nie skumałam XD
Może to nie dla mnie ;P
Ten drugi wydał się dość... interesujący. Mimo wszystko to do mnie nie przemawia. Nie mój klimat.
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz
#14
(28-06-2011, 15:19)Liwaj napisał(a): ____
postrzelony ptak lata stosunkowo krócej od ptaka niepostrzelonego

____
ptaki schodzą na noc z nieba na ziemię, żeby odpocząć

____
wielu ludzi żyje bez świadomości, że ptaki towarzyszą nam przez całe życie

Mnie się podoba. Oczywiście można się spierać, czy graficzne "udziwnienia" są potrzebne, czy nie, ale mnie osobiście nie przeszkadzają.
Przede wszystkim podoba mi się pomysł na miniaturkę. Niby wszystko jest oczywiste, jasne i sens pisania o tym jest nikły, ale sama końcówka bardzo zmienia wyraz całości i podnosi ocenę.

To tyle od laika Tongue

Odpowiedz
#15
Cytat:wielu ludzi żyje bez świadomości, że ptaki towarzyszą nam przez całe życie
Wielu ludzi żyje bez świadomości, że otacza ich cokolwiek poza innymi ludźmi i przedmiotami. To taka moja własna obserwacja.
Bardzo fajny pomysł Liwaju i ciekawe obserwacje/przemyślenia. Tylko może troszkę dłuższe, koło pięciu, sześciu prawd? Czekam na następne.
Komentując dzielę się osobistymi, subiektywnymi odczuciami, nie poczuwam się do znajomości prawdy absolutnej Wink

W cieniu
Nie ma
Czarne płaszcze

[Obrazek: Piecz1.jpg] 

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości