Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poranna kawa z Graala
#16
(30-01-2018, 18:36)mirek13 napisał(a): Przeca napisałem, że ludzie o sobie powiedzą tyle, ile chcą.
Jeśli uważają, że mogą o sobie tyle publicznie powiedzieć, to ich sprawa.
Co tu ma do roboty funkcyjny?
Jak się będziemy wywnętrzać o pozycjach seksualnych, czy wysokości wzwodu w korelacji z żylakami, to rozumiem.

Ależ dyskutujcie o czym chcecie. Jeśli macie potrzebę robić to publicznie, załóżcie sobie wątek w dziale Kawiarenka.
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#17
A dlaczego Mirando nie tu?
Jako autor tego wiekopomnego dzieła, zgadzam się na to.
Nikt nie musi czytać, czy włączać się do rozmowy.
Jak ktoś u siebie mówi pas, to nie ma sprawy. Wtedy rozumiem interwencję moderatorstwa, bo naruszam życzenie autora.
Odpowiedz
#18
Mirku, a pomyślałeś o swoich przyszłych komentatorach? Jeśli ktoś będzie chciał wypowiedzieć się o wierszu, a zobaczy Waszą dyskusję... Poczuje się niezręcznie, jakby zajrzał do cudzej sypialni Wink
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#19
Sama poezja to już jest pewna forma niezręczności. Człowiek nie potrafi albo nie chce wyłożyć kawy na ławę i... pisze wiersze. Smile

Pozycje seksualne i wysokość wzwodu w korelacji z żylakami, są ciekawym tłem do ciekawych tematów, tyle, że trudno napisać taki tekst. Gdyby nie istniały cudze sypialnie, połowa literatury w ogóle by nie powstała.
Odpowiedz
#20
(31-01-2018, 10:15)szczepantrzeszcz napisał(a):  Gdyby nie istniały cudze sypialnie, połowa literatury w ogóle by nie powstała.

No, to ktoś właśnie wyraził myśl tygodnia, miesiąca, albo kwartału...  Cool Big Grin Tongue
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#21
No dobrze, już dobrze. Nie pozostaje mi nic innego, jak ustąpić przed miażdżącą, solidarną potęgą jąder.
Bawcie się dobrze, ale pamiętajcie, że byłam przeciw Big Grin
[Obrazek: oscar.jpg]
Odpowiedz
#22
Szczepan, daj pyska! Tongue
Mirando, jak sama widzisz, dyskusja jest raczej akademicka, bo wątek nie został pociągnięty.
Idzie raczej o zasadę, bo najfajniejsze są portale, gdzie moderacja ingeruje jak najmniej.
Nie w razie odejścia od wątku, tylko w sytuacji obrażania, bądź brzydkiej, personalnej dyskusji.
Chmurnoryjny, daj no ten tekst na myśl tygodnia! Angel
PS. Niech żyje solidarność jąder!
Odpowiedz
#23
Matulu... Big Grin

O solidarności jajników słyszałam, ale jąder Big Grin
No w sumie równouprawnienie jest, więc...
Odpowiedz
#24
Nie znasz się, Młoda Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości