Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oczekiwanie
#1
Czekam,
aż mnie rozbierzesz
z tęsknoty
i z emocji.

Na Twoje dłonie
pragnące mego ciała,
usta łakome,
spragnione ust moich.

Czekam,
aż zdejmiesz ze mnie
ciężar codziennego dnia,
nie ubrania.

Czekam...
I jutro stwierdzę, że wczoraj byłam dzieckiem. A dziś staram się być kimś innym.
Odpowiedz
#2
(17-04-2011, 11:45)herbaciana napisał(a): Na Twoje dłonie
pragnące mego ciała,
usta łakome,
spragnione ust moich.

Ja bym napisała "moich ust", ale to tylko sugestia Smile

Wiersz średni, nie najgorszy, ale też nie jakiś świetny ;] Ładnie wplątany motyw erotyzmu, który, jak dla mnie, wcale nim nie jest ;]

Pisz dalej.

Odpowiedz
#3
"nie ubrania" niepotrzebne. "czekam" w ogóle niepotrzebne, w całym tekście, i wszystko małą literką.
Jest nawet, nawet.

EDIT: interpunkcję proponuję wyrzucić Smile

Odpowiedz
#4
ja bym wywaliła wszystko oprócz ostatniej zwrotki. Ona jest najlepsza. A w ogóle witam nowego użytkownika Inka Wink
Odpowiedz
#5
Podoba mi się ten wiersz za lekkość przekazu. Nawet brak wyraźnej pointy zdaje się nie ujmować utworowi. Z drugiej strony słowa nie robią tutaj wielkiego wrażenia. Czuję, że spotykałem się już z podobnymi utworami.
"Wymyśliłem sobie na to sposób, będę udawał głuchoniemego." Jerome David Salinger Buszujący w zbożu
Odpowiedz
#6
Idąc za słowami Siódmego podpisuję się jako pozytywny czytelnik tego kawałka.
Pozytywny, bo takie wywarł na mnie wrażenie.
Lekka zabawa słowem, która bez wątpienia może się podobać.
Odpowiedz
#7
Nic nie wywalać!
Nie wiem czemu zaimki osobowe napisałaś wielką literą. Też jestem za wywaleniem interpunkcji.
Zgrabny wiersz, w porządku.
nie jestem zupą pomidorową,
żeby mnie wszyscy mieli lubić
Odpowiedz
#8
Początek był zbyt oczywisty, tak leciało jakby chodziło tylko o ciało. Niemniej końcówka już zmyślna, oj Ty. Tongue Generalnie na plus, po napisaniu z małych liter i wyrzuceniu niepotrzebnej interpunkcji, która pozwoli na własną interpretację i rytm czytania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości