Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przekrój poprzeczny
#1
czasu nie da się cofnąć
magiczne zaklęcie nie działa
pozostaje tylko ból ręki przypominający
i pamiątka
gdy zapytają powiedz że kot
a jeśli nie masz kota lub bezmyślnie się przyznasz
nie dadzą ci spokoju
będą pytać troskliwie
i mówić oddaj po każdej biologii
nie pozwolą dokończyć
przekroju poprzecznego
Odpowiedz
#2
Hmm witamy tak wgl na forum.

Hmm ciekawy kawałek. Za pierwszym razem myślałem,że koleżanka na jakieś studia medyczne uczęszcza,dopiero po trzecim w końcu zrozumiałem o co chodzi (poniedziałek to nieogarnięty jestem,musisz wybaczyć Tongue).

Na plus na pewno oryginalność w tej tematyce,bo po raz pierwszy coś takiego czytam. Imho słownictwo i budowa w miarę okej,wiersz mi się czytało płynnie.

Na minus pointa. Niby całkiem dobra,ale pokusiłbym się o coś takiego bardziej wyrazistego,dosadnego.

Ogólnie całkiem niezły kawałek,czekam na Twoje następne prace.
4/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#3
Za pierwszym razem totalnie nie zrozumiałem... Ale już rozumiem ;d

I masz rację, czasu nigdy nie zawraca. Niestety.

Ale chyba lepiej, że nie pozwolą...
Odpowiedz
#4
tematyka Imho spotykana
zainteresowało mnie porównanie podcięcia żyły do przekroju poprzecznego, mało skuteczne i bardzo powolne tak btw.

pozdrawiam,
Kali
Rezygnuję z udzielania się na forum.
Wszystkim, którzy na to zasługują, wielkie dzięki za poświęcony czas i uwagę.
Odpowiedz
#5
orginalny wiersz. gra słów mi sie podoba. czasu nie da się cofnąć. prawdziwe i życiowe.
Odpowiedz
#6
Mhh, nigdy tego nie rozumiałem, przynajmniej nie do końca. Takie zachowanie zawsze kojarzyło mi się z młodymi dziewczynami w wieku gimnazjalnym (wiem, stereotypy) i ten wiersz jest dla mnie jakby wyciągnięty z bloga właśnie takiej nastolatki. Ale za to podoba mi się metafora w ostatnim wersie Smile
Odpowiedz
#7
Jest tu taki rodzaj przekazu, który mi odpowiada.
Bez nachalności i dosłowności.
Odpowiedz
#8
Wiersz budzący liczne emocje i skojarzenia pomimo swojej pozornej prostoty. Pozornej, gdyż zagłębiając się w jego treść, analizując kolejno każde zdanie, słowo, literkę, można odnaleźć w nim potężną i inspirującą moc przekazu, którą nie sposób wyrazić lepiej i trafniej niż uczyniła to autorka. Wyrazy uznania, czapki z głów!
Odpowiedz
#9
Dziękuję za wszystkie opinie Smile

A jeśli chodzi o...
Cytat:Takie zachowanie zawsze kojarzyło mi się z młodymi dziewczynami w wieku gimnazjalnym (wiem, stereotypy) i ten wiersz jest dla mnie jakby wyciągnięty z bloga właśnie takiej nastolatki.
Ja wiem i rozumiem, że się tak kojarzyć może, ale starałam się jak najdalej odejść od stylu pisania takiej właśnie gimnazjalistki i podjąć temat, no nie wiem, bardziej dojrzale i mniej dosłownie, ale w sposób jasny. No i wyszło jak widać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości