Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fajny film wczoraj widziałem
#1
jak to w życiu

były momenty
popcorn tanie żarty
kobiety i muzyka

na plus

najlepsze jak ten gość – poeta
chciał popełnić próbę ostatniego wiersza
równie bezsensowną
co próba samobójcza

przynajmniej dopóki nie myśleć o niej na poważnie

ale oglądałem do napisów końcowych
licząc że to wszystko może się jeszcze dobrze skończyć
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#2
Dość refleksyjny utworek. Puenta nie kopie po głowie, ale zastanawia, po prostu daje do myślenia...
W szczególności spodobała mi się druga strofa. Bardzo fajnie zestawienie. Co do formy i całego układu, to moim zdaniem jest ok, widać że coś się w tym kierunku u Ciebie dzieje.

Ogólnie wrażenia dobre po utworze, ale bywało lepiej. Zostawiam 4/5Smile
[Obrazek: Piecz2.jpg]






Odpowiedz
#3
Tym razem Wojbiku krótko. Znowu jesteś monoformatyczny i jednak echem monotematycznym. Bywało lepiej i przepraszam, ale w kontekście tego, co pokazałeś Wymagania Ode Mnie Są Wobec Ciebie Dużo Większe. Jest niby poprawnie, ale dostatecznie.
Już się wypowiadałem o Twoich utworach, więc powiem tylko 3/5.

Jeśli zechcesz szerszego uzasadnienia, to oczywiście napiszę je, ale ... myślę, że chyba wiesz, co mnie przekonało do takiego a nie innego ocenienia Twojego tekstu.

I co ważne! Chopie... Raz na jakiś czas można sobie pofolgować metapoetyką, metaartem, sztuką w sztuce, wierszem w wierszu, teatrem w teatrze, ale nie aż tak długo, w sumie prawie na jedno kopyto. Pegaz ma dwa skrzydła i cztery kopyta, nawet jeśli jest tylko mitycznym stworzeniem, ale ... No wiesz;-) chyba, co co kaman?;P

Pozdrawiam ArS

P.S.
Przy okazji już czekałem, że tytuł nawiąże do znakomitego cyklu słuchowisk kabaretowych z cyklu Powtórka z Rozrywki, gdzi Marian Kociniak z Andrzejem Zaorskim prowadzili zabawne dialogi, swoiste recenzje filmowe. Zawsze słuchowisko zaczynało się od tego samego:

"- Fajny film wczoraj widziałem...
- "Momenty" były?
- Maaaaaaaaaaaaaaaaaasz!"

----------------------------------
(momenty- czyli mówiąc w skrócie: scenki śmiałe, rozbierane itp)
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#4
Jasne. Dzięki za poświęcony czas.

Pozdrawiam.
Zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia.

Ani myślę wracać na stałe.
Odpowiedz
#5
Ciekawy tekst, jak już Piramida zauważyła ma coś z refleksyjności, chwila zadumy i idziemy dalej. TU puenta nie musi kopać, dobrze ale nie najlepiej.

4/5
[Obrazek: Piecz2.jpg]
Odpowiedz
#6
Jak już wspominano wyżej, wiersz nad którym można przysiąść, a po przeczytaniu po prostu pomyśleć.
Bez zgrzytów, ale nie powala.
3,5/5
The Earth without art is just eh.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości