Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erotyk
#16
root, z wiersza zrobiłeś kulawego kochasia na emeryturze, śliniącego się do młodych dziewczynek, charakter Twojego wiersza jest taki, jakby podmiot liryczny trochę nie potrafił się wysławiać i rzucał pojedyncze słowa ("powiem kocham" - "ja jeść")
może i Twój wiersz jest piękny i wspaniały jak wieża z klocków lego, ale tyle jest tam szczerb że robi się z tego jeden brzydki kanciasty klocek
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#17
Trochę dosadnie (;
Root, to jest takie trochę "przerabianie" (bez wyrzutu) na swoją modłę. Co zyskuje w twojej przykładowej wersji? Kilka zbędnych przerzutni i zmianę sposobu czytania, akcentowania, zapis kładzie nacisk na rzeczy, wyrazy, które niekoniecznie powinny być wyróżnione, długość, imho nic ponadto. Po prostu nie widzę sensu dokonywania zmian, po których tekst nie będzie lepszy, a tylko inny.
Odpowiedz
#18
To Wasze zdanie, macie do niego prawo.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#19
Ja się niby nie znam, ale wcale nie uważam tego wiersza za przegadany. Wręcz przeciwnie. Moim zdaniem malujesz bardzo ładne obrazy słowem. Ten kawałek ma ma bardzo subtelny, przyjemny, ale też dojrzały klimat.

Cytat:powiem ci prosto w usta jak bardzo cię kocham
To jest IMO najlepszy wers.

Jestem jak najbardziej na tak.
9/10
Odpowiedz
#20
Cytat:Jestem jak najbardziej na tak.
so why not 10/10?
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości