co 24h
#1
Siemka chodzi mi o to że można dodawać jeden tekst na 24h a czy można w jednym poście umieścić parę tekstów? bo dla mnie jeden tekst co 24h to bardzo mało :/
Odpowiedz
#2
Jak wiem regulamin tego nie określa.
Jednak panuje tu taka grzecznościowa umowa, jeden i dnia następnego drugi.
Daj sobie na wstrzymanie. Bo zasypiesz Smile
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#3
no tak ale jestem nowym użytkownikiem i nie da rady bo już mam kilkanaście tekstów i nie będę nadrabiał w tym czasie będę następne pisać to nigdy wszystkich nie wstawię :/
Odpowiedz
#4
Ja mam setki, sam nie wiem ile, i tez chciałbym walnąć wszystko od tak. ale co, szanuję spokój. Smile
Możesz wydać tomik, poczytam. Wink
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#5
hm to ma sens Big Grin
Odpowiedz
#6
Gregormin, mamy na forum ponad 2000 użytkowników. Spójrz na popularność działu Poezja. I teraz pomyśl, że każdy wrzuca 15 tekstów na raz. Jak sądzisz, na której stronie znalazłby się Twój tekst, gdybyś wrzucił go jako pierwszy? Smile A nawet, gdybyś wrzucił ostatni, to jutro znowu wszyscy wrzucają po 15 nowych tekstów.

I teraz wydedukuj sobie, ile miałbyś komentarzy? Smile

You dig?
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#7
fakt.....
Odpowiedz
#8
A już tak trochę nie w temacie: to smutne jest, że na każdym niemal forum literackim króluje poezja. Zauważyłem, że nowi użytkownicy to bardzo często ludzie, którym nagle objawiła się możliwość zostania artystami, którzy nagle zrozumieli że pisać każdy może i... zaczynają sklecać beznadziejne wiersze, które nikomu się nie podobają. Szybko więc tracą zapał. A przecież można zacząć od czegoś prostszego, co równie ładnie odda ich przemyślenia. Pisanie wierszy jest trudne, sam się o tym przekonałem, i trochę żałuję że każdy koniecznie chce zostać poetą, zamiast skupić się najpierw na czym innym czy chociaż liznąć teoretyki. A przez to inne działy świecą pustkami.
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#9
Achelon, powstają wiersze tak kiepskie, że nikomu się nie podobają - zgadza się. Ale powstają opowiadania tak koszmarnie beznadziejne, że nikt nie jest w stanie ich czytać. I myślę, że błędem jest nie tyle brak teoretyki, co pusty zamiar napisania czegoś, bo wydaje się proste i pozbawione powszechnie znanych dla szarej masy(przez szarą masę rozumiem przeciętnych ludzi, którzy nie wykazują zainteresowania literaturą) zasad.
Mogę ci wskazać forum, na którym jest pięć wierszy na krzyż, a gdzie indziej się wylewa.
Cytat:Siemka chodzi mi o to że można dodawać jeden tekst na 24h a czy można w jednym poście umieścić parę tekstów? bo dla mnie jeden tekst co 24h to bardzo mało :/
Z tego, co wiem, choć jest tego raczej niewiele, to ta zasada odnosi się tylko do działu poezja (bo napisałeś tekst, a nie wiersz) i nikt nie liczy tego z zegarkiem w ręku, więc powiedzmy, że raz dziennie. A twoją twórczość widziałam i myślę, że dobrze by ci zrobiło ograniczenie raz na tydzień... bez złośliwości, staram się jedynie skłonić do większej dokładności.
Pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości