Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
całuj
#16
Duśno sie od tej ironii mi zrobiło, że hej! Oddech mi odebrało i ciśnionko podskoczyło. Tongue Problemik jednak w tym się kryje, że jeszcze mnie cooleżanko nie znasz na tyle by wiedzieć, że ja chamstwa nie za bardzo lubię i nie gustuję w nim. Autorka stwierdziła że chamskie? Więc w mordę jeża chamskie jest! Nie ma bata! Ja tam ciśnień z tym nie mam, bo tak mi sie jakoś zdaje że ta tasakiem cięta ironia bardziej pasi do twoich (nie wnikam jakich) doświadczeń z późnej a może nawet i wczesnej ale zawsze twojej młodości niż do mojego subtelnego i emfatycznego komenta. Oczywiście nie czyni cie to gorszym człowiekiem, co to to nie. Twój przypał, nawet mi przykro ale jednak skoro twój więc zachowaj go dla siebie. Narka
Odpowiedz
#17
Jeszcze jeden post, który nie będzie się tyczył wiersza, wlepiam warna. Nie szerzymy offtopu.
Odpowiedz
#18
szymborska dostała nobla a jeśli ci się nie podoba co piszę nie czytaj. proste?
Odpowiedz
#19
Dlaczego nie odpowiedziałaś na zarzut, tylko za wszelką cenę próbujesz odbiec od tematu?
Odpowiedz
#20
nie nękaj mnie. rozwiąż swoje problemy w domu najlepiej z tatą
Odpowiedz
#21
Dość tej dyskusji. PW albo warny się posypią. Monica, nasze forum nie działa na zasadzie "jeśli Ci się nie podoba to nie czytaj", tylko "pokazujemy co jest nie tak i pomagamy rozwijać warsztat" jeśli tylko komuś na tym zależy. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to po prostu nie wstawiaj swoich dzieł. Każdy artysta musi się liczyć z tym, że komuś się nie spodoba jego twórczość. I co wtedy? Och, ach, ech i tupanie nóżkami? Zastanów się. I na przyszłość proszę Cię, pisz poprawnie po polsku. Używaj interpunkcji i zaczynaj zdania z dużej litery.

PS. Ataki takie jak powyżej nie są tolerowane więc dostajesz upomnienie słowne. Następne takie zachowanie zostanie ukarane warnem.

Peace.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości