Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
autoportret
#1
Rainbow 
chorujesz jakoś tak wyniośle

bakterie cywilizujesz
w najważniejszym mięśniu

Pewnie nie poczujesz śmierci.

może już nie żyjesz

twój przypadek
raczej nie podlega diagnozie

opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#2
Bardziej mi się podobała wersja nierozbita. To znaczy, pewne partie zostawiłabym tak, jak są tutaj, a inne "wróciłabym" do poprzedniego wyglądu.
Ok.

EDIT: Teraz jest dobrze, w sensie rozbicia. Co do kropki i dużej litery, częściowo zgadzam się z Rootem, z drugiej strony, automatycznie trochę inaczej się intonuje, niż resztę tekstu.
Cóż, trafił do mnie. Odbieram go jako bardzo dobry.
Odpowiedz
#3
Dobry wiersz, daje do myślenia. Tylko tytuł mi nie współgra. No i te wersy takie rozbite, człowiek się potyka o każde słowo, niestety wiersz przez to nie ma zupełnie rytmu i kulawo się go czyta. Zdecydowanie na niekorzyść.

Zabiorę go sobie, ale tak:

chorujesz jakoś tak wyniośle

bakterie cywilizujesz
w najważniejszym mięśniu

Pewnie nie poczujesz śmierci.

może już nie żyjesz

twój przypadek
raczej nie podlega diagnozie


P.S. Wrzutka z interpunkcją i wielką literą w środku wiersza - niestety zabieg nieudany. Zachowaj konsekwencję stylistyczną.
You'll never shine
Until you find your moon
To bring your wolf to a howl.
--- Saul Williams
Odpowiedz
#4
masz rację root, i Ty też, księżniczko
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#5
Witam,
Liwaju podoba mi się ten tekst, a z zaleceniami ludzi powyżej będzie jeszcze lepszySmile
Odpowiedz
#6
Cytat:z zaleceniami ludzi powyżej będzie jeszcze lepszy
tak, dlatego budowa już dawno jest poprawiona

tylko zdanie z interpunkcją zostanie, niech zostanie, lubię takie!
opinie wyrażane przez Liwaj są jej subiektywnym zdaniem - zwyczajnie dzieli się własnymi wrażeniami, uczciwie, nie pomijając żadnych kwestii, bo wierzy, że inni postąpią tak samo w stosunku do oceny jej utworów.
Odpowiedz
#7
Tym razem to ja powiem, że entery mnie wkurzają.

Mnie to się kojarzy z psychicznym umieraniem, nie fizycznym. Zmianą jakąś czy czymś.

Podoba mi się.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości