Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostań
#1
chciałabym poczuć
ciepło Twych dłoni
na moich ramionach

cicho przytulić
zobaczyć uśmiech
na twojej twarzy

dotknąć policzka
cicho wyszeptać

zostań
Odpowiedz
#2
Ładne, ale... nie widzę tu poezji.
Odpowiedz
#3
Spoko, dzięki za komentarz Smile
Odpowiedz
#4
piszesz to samo co ja jeszcze prościej więc po co te ataki? nie jest to słaby wiersz. taki przeciętny.

Proszę nie odnosić się do sporów w innych wątkach forum. Może to zostać potraktowane jako atak - więc ostrzegam//Archanioł
Odpowiedz
#5
Fajne tylko,że oryginalne jak koszulki z Chin...
Wiele razy już czytałem coś podobnego Dusiu,przykro mi Tongue
Imh słownictwo,budowa itp bez zastrzeżeń,mimo to brakuje tu czegoś takiego Twojego : 0

3/5

Pozdrawiam
X
Jeśli masz jakieś pytanie,problem,zachciankę,marzenie lub potrzebujesz pomocy to wal śmiało. Postaram się odpowiedzieć/pomóc/spełnić o co prosisz. W końcu od tego też jestem.

X
Odpowiedz
#6
Hell czuje obowiązek komentowania i znania swojego miejsca. Cholera. Konflikt. Pozostawiam tylko: podoba mi się.
Odpowiedz
#7
Xorr : Ja wiem, że to jest jeden ze słabszych wierszy Tongue Ja to całkowicie ogarniam i, co więcej, zgadzam się w stu procentach Big Grin

Hell, Monica, dzięki za komentarze.
Odpowiedz
#8
Nie wiem czy brak oryginalności to oznaka słabości tekstu. Być może, ale wszyscy jesteśmy ludźmi i tak naprawdę wszyscy przeżywamy podobne emocje. To, że jedna osoba opisze swoje bóle, porównując je do wypadku samochodowego, a inna do zwiędłych kwiatów tak naprawdę nie zmieni istoty, wokół której buduje się wiersz.
[Obrazek: spirytyzmbanner2.jpg]
Odpowiedz
#9
Ten tekst jest seryjnie mocny. Dla mnie kosmos. Aż ciarki przechodzą Tongue Gratuluję Big Grin
Odpowiedz
#10
Miły, niby dobry, ale jakoś nie porywa. Taki bardzo przeciętny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości