Via Appia - Forum

Pełna wersja: Zostań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

chciałabym poczuć
ciepło Twych dłoni
na moich ramionach

cicho przytulić
zobaczyć uśmiech
na twojej twarzy

dotknąć policzka
cicho wyszeptać

zostań
Ładne, ale... nie widzę tu poezji.

Konto usunięte

Spoko, dzięki za komentarz Smile
piszesz to samo co ja jeszcze prościej więc po co te ataki? nie jest to słaby wiersz. taki przeciętny.

Proszę nie odnosić się do sporów w innych wątkach forum. Może to zostać potraktowane jako atak - więc ostrzegam//Archanioł
Fajne tylko,że oryginalne jak koszulki z Chin...
Wiele razy już czytałem coś podobnego Dusiu,przykro mi Tongue
Imh słownictwo,budowa itp bez zastrzeżeń,mimo to brakuje tu czegoś takiego Twojego : 0

3/5

Pozdrawiam
X
Hell czuje obowiązek komentowania i znania swojego miejsca. Cholera. Konflikt. Pozostawiam tylko: podoba mi się.

Konto usunięte

Xorr : Ja wiem, że to jest jeden ze słabszych wierszy Tongue Ja to całkowicie ogarniam i, co więcej, zgadzam się w stu procentach Big Grin

Hell, Monica, dzięki za komentarze.
Nie wiem czy brak oryginalności to oznaka słabości tekstu. Być może, ale wszyscy jesteśmy ludźmi i tak naprawdę wszyscy przeżywamy podobne emocje. To, że jedna osoba opisze swoje bóle, porównując je do wypadku samochodowego, a inna do zwiędłych kwiatów tak naprawdę nie zmieni istoty, wokół której buduje się wiersz.
Ten tekst jest seryjnie mocny. Dla mnie kosmos. Aż ciarki przechodzą Tongue Gratuluję Big Grin
Miły, niby dobry, ale jakoś nie porywa. Taki bardzo przeciętny.